بزرگترین سرمایه ناجااعتمادمردم است
بزرگترین سرمایه ناجااعتمادمردم است
به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر "هادی حق شناس" در حاشیه بازدید از یگان های عملیاتی فرماندهی انتظامی گلستان، گفت: نیروی انتظامی در حوادث مختلف نشان داده به بلوغ سازمانی رسیده که این مهم حاصل تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی های هدفمند بوده است.

به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر “هادی حق شناس” در حاشیه بازدید از یگان های عملیاتی فرماندهی انتظامی گلستان، گفت: نیروی انتظامی در حوادث مختلف نشان داده به بلوغ سازمانی رسیده که این مهم حاصل تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی های هدفمند بوده است.

وی ضمن تقدیر از تدابیر هوشمندانه پلیس گلستان در ماموریت های مختلف، تصریح کرد: اقدامات به موقع و حکیمانه پلیس می تواند از بروز یک حادثه بزرگ پیشگیری کرده و موجب ارتقاء آرامش جامعه شود.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: بخش بزرگی از امنیت را مدیون تلاش های مجاهدانه و خالصانه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی هستیم که همواره با جان و دل برای دفاع از مردم در میدان حاضر هستند.

رئیس شورای تامین استان افزود: پلیس هیچگاه بدنبال مقابله با مردم نیست و امروز شهروندان و مسئولان از عملکرد فرزندان خود در ناجا رضایت داشته و به آن افتخار می کنند.

حق شناس با اشاره به اعتماد مردم به پلیس، گفت: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم است که این مهم در سایه تلاش خالصانه و کار جهادی بوجود آمده است.
استاندار گلستان در پایان تاکید کرد: تامین نظم و امنیت، مقوله بسیار حساسی است که در این راستا آحاد جامعه و دستگاه های مختلف باید یاریگر نیروی انتظامی باشند.

در ادامه این بازدید، سرهنگ “سعید دادگر” ضمن تقدیر از حمایت های مردم و مسئولان از اقدامات پلیس، گفت: امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی بوده و در این راستا با تمام وجود تلاش می کنیم.
فرمانده انتظامی گلستان افزود: خدمت به مردم ولایتمدار استان در لباس مقدس ناجا بزرگترین افتخار پلیس است و همواره قدردان این نعمت بزرگ الهی هستیم.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: در راه تامین نظم و امنیت باید هر کس به اندازه توان خود تلاش کند چرا که بدون مشارکت، همدلی و تلاش شبانه روزی، نمی توان به نقطه مطلوب رسید.

  • منبع خبر : ایرنا