آغازعملیات‌اجرایی دوپروژه‌احداث‌شبکه‌روشنایی در استان
آغازعملیات‌اجرایی دوپروژه‌احداث‌شبکه‌روشنایی در استان
به گزارش بازار کسب و کار به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان، مهندس سلیم اصغری اظهار کرد: به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی استان در سال جاری خط کشی 850 کیلومتر از راه‌های تحت پوشش گلستان احیا شد.

رئیس ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: ایمن سازی محورهای پر تردد گلستان با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال توسط این اداره کل انجام شد.

آغازعملیات‌اجرایی دوپروژه‌احداث‌شبکه‌روشنایی در استان


به گزارش بازار کسب و کار به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان، مهندس سلیم اصغری اظهار کرد: به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی استان در سال جاری خط کشی ۸۵۰ کیلومتر از راه‌های تحت پوشش گلستان احیا شد.


وی ارتقا شبکه ایمنی راه‌ها را از مهم‌ترین اهداف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خواند، و افزود: نگهداری ۱۹۵ کیلومتر شبکه‌ی روشنایی در استان و همچنین احداث روشنایی روگذر شهر مزرعه‌ کتول و تقاطع گزغربی به طول ۱٫۵ کیلومتر از دیگر اقدامات این اداره کل در سال ۱۴۰۰ می‌باشد.
مهندس اصغری همچنین از آغاز عملیات اجرایی دو پروژه احداث شبکه روشنایی در استان خبر داد و تصریح کرد: در محدوده‌ی دو روستای قره‌قاچ و گلند در حاشیه‌ی محور علی آباد – آزادشهر و همچنین محور شهر سرخنکلاته دو پروژه احداث شبکه‌ی روشنایی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در حال اجرا است و طی دو ماه‌ آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه افزود: نگهداری ۱۹۵ کیلومتر شبکه روشنایی موجود در استان، نصب و بازسازی ۴ کیلومتر حفاظ فلزی و بتنی از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان در سال جاری می‌باشد.
رئیس ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در انتها یادآور شد: با توجه به شبکه گسترده راه‌های شریانی و اصلی در استان گلستان، حفظ و نگهداری آن به عنوان سرمایه ملی و زیرساخت حیاتی، جز با تلاش و همت همکاران پر تلاش ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان میسر نیست.

  • نویسنده : مریم جعفری الوستانی