نوار بردهای‌شهرداری پاره‌ نمی‌شود
نوار بردهای‌شهرداری پاره‌ نمی‌شود
به گزارش بازار کسب و کار شهرداری گرگان روز یک شنبه 12 دی ماه در هفته ی چهاردهم لیگ برتر بسکتبال به مصاف پالایش نفت آبادان رفت که این بازی با پیروزی شهرداری به پایان رسید.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مسابقات لیگ برتر آقایان توانست از سد تیم پالایش نفت آبادان بگذرد.

نوار بردهای‌شهرداری پاره‌ نمی‌شود
نوار بردهای‌شهرداری پاره‌ نمی‌شود
نوار بردهای‌شهرداری پاره‌ نمی‌شود

به گزارش بازار کسب و کار شهرداری گرگان روز یک شنبه ۱۲ دی ماه در هفته ی چهاردهم لیگ برتر بسکتبال به مصاف پالایش نفت آبادان رفت که این بازی با پیروزی شهرداری به پایان رسید.

شاگردان مهران حاتمی کوارتر اول بازی را با نتیجه ی ۲۳ بر ۱۱ با پیروزی پشت سر گذاشتند و تیم شهرداری گرگان نیمه اول را برنده از میدان خارج شد.

اما در کواتر سوم شهرداری مغلوب پالایش نفت آبادان شد که توانست این عقب افتادگی را در کواتر چهارم جبران کند و پیروز بازی باشد.

در این بازی که شهرداری با نتیجه ی ۹۱ بر ۶۶ برنده ی میدان بود محمد جمشیدی کاپیتان تیم شهرداری با کسب ۱۵ امتیاز و ۴ ریباند پرامتیازترین بازیکن شهرداری بود و پس از آن کریستوفر ایوانز و پری پتی دو بازیکن خارجی شهرداری هر کدام با ۱۳ و ۱۲ امتیاز بیشترین امتیاز را برای شهرداری گرگان کسب کردند.

گفتنی است تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از برد امروز توانست با ۱۲ برد از  13 بازی و کسب ۲۵ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول گروه الف لیگ برتر بسکتبال کشور تثبیت کند.

  • نویسنده : مریم جعفری الوستانی
  • منبع خبر : بازار کسب و کار