ملانوری استاندار شد
ملانوری استاندار شد
«حمید ملانوری شمسی» با رای اعتماد هیات وزیران به عنوان هشتمین استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد.

«حمید ملانوری شمسی» با رای اعتماد هیات وزیران به عنوان هشتمین استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد.

به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در جلسه امروز – یکشنبه یازدهم آبان ماه – هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور درخصوص انتخاب حمید ملانوری شمسی به عنوان استاندار خراسان جنوبی مطرح شد و به تصویب هیات وزیران رسید.

حمید ملانوری متولد ۱۳۵۱ شهرستان انار استان کرمان است و مدرک کارشناسی الهیات و کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری دارد.

ملانوری استاندار شد
ملانوری استاندار شد

وی خدمت در مجموعه وزارت کشور را با بخشداری انار آغاز کرد، پس از آن سال‌ها به عنوان شهردار بهرمان فعالیت کرد و سپس به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه رفسنجان انتخاب شد.

ملانوری پس از پایان دوران خدمت در شهرستان رفسنجان به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان انتخاب شد، همچنین سرپرستی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان را در سوابق خدمتی خود تجربه کرده است.

وی از سال ۱۳۹۷ تاکنون مدیرکل سیاسی وزارت کشور بود.

«محمد صادق معتمدیان» استاندار سابق خراسان جنوبی که از آذر ماه ۹۷ در این استان مسئولیت داشت، روز یکشنبه (۲۷ مهر ماه) در جلسه هیات وزیران به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب و جایگزین «علیرضا رزم حسینی» شد که وی نیز مهر ماه امسال به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت.

پیش از این و از ابتدای تشکیل استان خراسان جنوبی در سال ۱۳۸۳ تاکنون به ترتیب ابراهیم رضایی بابادی، سید صولت مرتضوی، قهرمان رشید، وجه الله خدمتگزار، سید علی اکبر پرویزی، محمد مهدی مروج الشریعه و محمد صادق معتمدیان سکانداری خراسان جنوبی را برعهده داشتند.

«ناصر خوش خبر» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی از ۲۸ مهر امسال با حکم وزیر کشور سرپرستی استانداری را برعهده داشت.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی