×
×

انصارالله:
یمنی ها با سلاح فرانسوی کشته می شوند

 • کد نوشته: 2128
 • ۱۳۹۸-۱۰-۰۵
 • ۰
 • تهران - «محمدعلی الحوثی» رییس شورای عالی انقلاب یمن با انتشار توئیتی از فرانسه به عنوان شریک جنایات ائتلاف عربی _ آمریکایی به سرکردگی عربستان یاد کرد و گفت: در حمله اخیر به استان "صعده" ۳۸ غیرنظامی با سلاح فرانسوی شهید یا زخمی شدند.
  یمنی ها با سلاح فرانسوی کشته می شوند
 • تبلیغ هدفمند

  تهران – «محمدعلی الحوثی» رییس شورای عالی انقلاب یمن با انتشار توئیتی از فرانسه به عنوان شریک جنایات ائتلاف عربی _ آمریکایی به سرکردگی عربستان یاد کرد و گفت: در حمله اخیر به استان “صعده” ۳۸ غیرنظامی با سلاح فرانسوی شهید یا زخمی شدند.

  الحوثی با بیان اینکه فرانسه سلاح و توانمندی های نظامی خود را در اختیار ائتلاف عربستان قرار می دهد، اعلام کرد که این یک جنایت است و قانون فرانسه هم نسبت به قراردادهای تسلیحاتی این کشور با متجاوزان به یمن و ارسال سلاح به آنان بی تفاوت است.

  فرانسه تاکنون واکنشی به سخنان این مقام ارشد جنبش انصارالله یمن نشان نداده است.

  به گزارش شبکه خبری المسیره، سه‌شنبه گذشته ائتلاف عربستان بازاری را در شهرستان مرزی «منبه» واقع در استان صعده هدف قرار داد.

  عربستان از فروردین ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور غربی و عربی و با کمک آمریکا، به بهانه بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، حملات گسترده‌ای را علیه یمن – فقیرترین کشور عربی- آغاز کرد.

  بر اثر این تجاوز، تاکنون هزاران یمنی شهید شده اند و بر اساس گزارش سازمان ملل متحد، قحطی در این کشور به بزرگ ترین فاجعه انسانی در جهان تبدیل شده است.

  انصارالله: یمنی ها با سلاح فرانسوی کشته می شوند
  یمنی ها با سلاح فرانسوی کشته می شوند
  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *