×
×

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
عملکرد مطلوب حمل و نقل برون شهری استان درعرصه اقتصادی

 • کد نوشته: 2158
 • ۱۳۹۸-۱۰-۱۱
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به نقش خانواده بزرگ حمل و نقل جاده ای استان در عرصه اقتصادی، عملکرد آنان را در این مقطع، بهترین عملکرد در کشور بیان و از تمام افرادی که در شریان های حیاتی بار جابه‌جا می کنند قدردانی کرد.
 • تبلیغ هدفمند

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به نقش خانواده بزرگ حمل و نقل جاده ای استان در عرصه اقتصادی، عملکرد آنان را در این مقطع، بهترین عملکرد در کشور بیان و از تمام افرادی که در شریان های حیاتی بار جابه‌جا می کنند قدردانی کرد.

  “مهدی میقانی” روز چهارشنبه در جلسه راهبردی قرارگاه جهاد اقتصادی با صنوف حمل و نقل استان افزود: تمام دست اندرکاران بخش حمل و نقل جاده ای استان در بحران ها و مقاطع حساسی مانند سیل، اربعین و غیره همراه ما جهت خدمت رسانی به مردم بودند که این بیانگر عشق و همت آنان است.

  به گفته وی، خانواده بزرگ حمل و نقل برون شهری استان متشکل از ۱۵۰ شرکت حمل و نقل در بخش مسافری، باری و بین المللی و حدود ۱۵ هزار و ۲۰۰ راننده شناسایی شده دارای کارت هوشمند و ۱۰ هزار و ۷۰۰ ناوگان باری و مسافری هستند که تعاملات دوسویه خوبی با اداره کل دارند.

  سرهنگ”ابراهیم مهقانی” رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالین اقتصادی استان، نقش آفرینی اتحادیه کامیونداران و اتوبوسرانان را در انقلاب بسیار مهم خواند و گفت: ما آمده ایم که با عزم آهنین در کنار شما باشیم و نگذاریم که مشکلات صنفی تبدیل به مشکلات امنیتی شود.

   عملکرد مطلوب حمل و نقل برون شهری استان درعرصه اقتصادی
  عملکرد مطلوب حمل و نقل برون شهری استان درعرصه اقتصادی


  سرهنگ”جواد فراهی”جانشین فرماندهی سپاه در ستاد بسیج اقشار استان نیز، رسالت اتحادیه های حمل و نقل بین شهری را در عرصه جنگ اقتصادی؛ تفکر بسیجی، ایثار و شهادت طلبی بیان کرد و افزود: اگر تشکیلاتی کار نکنیم عمر ما کوتاه و خدمات دهی کم خواهد شد.

  در این جلسه که با هدف تعامل در جهت راه اندازی پایگاه بسیج اتحادیه حمل و نقل (کامیونداران استان) برگزار شد، مدیران انجمن ها و صنوف و اتحادیه های صنفی کارگری و کارفرمایی بخش حمل و نقل برون شهری، موافقت خود را برای راه اندازی این پایگاه اعلام داشته و بنا شد جزئیات ساز و کار اجرایی آن در نشست های آتی برنامه ریزی شود.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *