×
×

نخستین مرحله اول
آزمون نازل های عرضه سوخت مایع

 • کد نوشته: 4271
 • ۱۳۹۹-۰۴-۰۳
 • ۰
 • مرحله اول آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در استان گلستان آغاز شد.مدیرکل استاندارد گلستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که یکی از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران، آزمون نازل­های عرضه سوخت مایع اعم از بنزین، گازوئیل و نفت می­باشد، این اداره کل در هر سال 3 نوبت، فراورده های مذکور را با هماهنگی و همراهی شرکت پخش فرآورده­های نفتی استان، مورد آزمون قرار می دهد.
  آزمون نازل های عرضه سوخت مایع
 • تبلیغ هدفمند

  مرحله اول آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در استان گلستان آغاز شد.

  مدیرکل استاندارد گلستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که یکی از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران، آزمون نازل­های عرضه سوخت مایع اعم از بنزین، گازوئیل و نفت می­باشد، این اداره کل در هر سال ۳ نوبت، فراورده های مذکور را با هماهنگی و همراهی شرکت پخش فرآورده­های نفتی استان، مورد آزمون قرار می دهد.

  محمود فرمانی افزود: حد مجاز خطا در این آزمون ها ۵/۰± درصد است و در صورتی که یک نازل بدون خطا یا دارای خطایی در محدوده مجاز باشد، آن نازل قبول و در غیر این صورت مردود خواهد شد.

   آزمون نازل های عرضه سوخت مایع
  آزمون نازل های عرضه سوخت مایع

  دبیر شورای استاندارد استان خاطر نشان کرد: در صورت تأیید نازل، برچسبی که جمله “مورد تأیید است” روی آن حک شده، روی توزیع کننده و در سمت نازل مربوطه نصب می­شود.

  مدیر کل استاندارد گلستان یادآور شد: شهروندان گلستان در صورت مشاهده مشکلی در صحت عملکرد نازل جایگاه های عرضه سوخت مایع، می توانند موضوع را از طریق تلفن ۱۵۱۷ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد گلستان اطلاع دهند تا موضوع از طریق کارشناسان، بررسی و پیگیری شود.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *