معاون عمرانی فرمانداری شهرستان گرگان گفت: به جهت نزدیکی به بازگشایی مدارس و روان سازی ترافیک شهر گرگان کلیه حفاری های سطح شهر از ۲۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه تعطیل می باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، شنبه ۴ شهریورجلسه شورای ترافیک شهرستان گرگان با حضور حجت یزدویی معاون عمرانی فرمانداری، پلیس […]

جلسه شورای ترافیک شهرستان گرگان برگزار شد

معاون عمرانی فرمانداری شهرستان گرگان گفت: به جهت نزدیکی به بازگشایی مدارس و روان سازی ترافیک شهر گرگان کلیه حفاری های سطح شهر از ۲۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه تعطیل می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، شنبه ۴ شهریورجلسه شورای ترافیک شهرستان گرگان با حضور حجت یزدویی معاون عمرانی فرمانداری، پلیس راهور، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری، رئیس محیط زیست و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

یزدویی گفت: برای آغاز سال تحصیلی جدید با پیگیری های سازمان حمل و نقل شهرداری و اداره آموزش و پرورش، ساماندهی و نرخ گذاری سرویس های مدارس  انجام شده است.

وی در ادامه افزود: ساماندهی مشاغل مزاحم در محور جرجان، ایمن سازی بریدگی ها در کوتاه مدت و اجرای تقاطع غیر هم سطح جرجان در حال پیگیری می باشد.

معاون عمرانی فرماندار در پایان خاطر نشان کرد: برخی از خیابان های شهر گرگان ظرفیت احداث مجتمع های تجاری و خدماتی جدید را نداشته و لازم است در حوزه شهرسازی با پیگیری شهرداری تمهیدات لازم صورت پذیرد.

ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان