استاندار گلستان گفت: سیاست دولت سیزدهم خدمت شبانه‌روزی و بی‌وقفه است و تلاش ما بر این بوده در طی دو سال گذشته از تمام ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه استان گلستان استفاده کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار گلستان، دکتر علی‌محمد زنگانه صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر هفته دولت و تجلیل از خانواده […]

سیاست دولت سیزدهم خدمت شبانه‌روزی و بی‌وقفه است

 

استاندار گلستان گفت: سیاست دولت سیزدهم خدمت شبانه‌روزی و بی‌وقفه است و تلاش ما بر این بوده در طی دو سال گذشته از تمام ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه استان گلستان استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار گلستان، دکتر علی‌محمد زنگانه صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر هفته دولت و تجلیل از خانواده معظم شهدای کارمند شهرستان گرگان، اظهار کرد: شهدای عزیزمان زنده‌اند و نزد پروردگار روزی می‌خورند.

وی ادامه داد: همه ما در هر جایگاهی که هستیم وظیفه داریم به پاسداشت خون این شهداء و قدردانی از حمایت‌های بصیرانه مردم عزیز در صحنه‌های مختلف، خدمت صادقانه را برای مردم داشته باشیم.

استاندار گلستان بیان کرد: سیاست دولت سیزدهم خدمت شبانه‌روزی و بی‌وقفه است و تلاش ما بر این بوده در طی دو سال گذشته از تمام ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه استان گلستان استفاده کنیم.

زنگانه گفت: بر اساس گزارش‌ منتشر شده، رشد اقتصادی استان بعد از سال‌ها رشدی نزدیک به میانگین کشور داشته و این مهم بدون همت جمعی و اقدام شبانه‌روزی رقم نمی‌خورد.

 وی اضافه کرد: در حال حاضر رشد صنعتی استان ۷.۹ درصد و جزء پنج استان برتر کشور است و مطمئن هستم در سال جاری شرایط بهتری از سال گذشته خواهیم داشت چون اثرگذاری بسیاری از کارها امسال حس خواهد شد.

استاندار گلستان بیان کرد: بسیاری از دستگاه‌ها در جذب منابع ۹۵ درصد جذب را داشته‌اند و حرکت رو به جلو در تمام حوزه‌ها در استان گلستان به چشم می‌خورد.

زنگانه گفت: ما از هفته دولت تا سفر رییس جمهور بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی و طرح اقتصادی را افتتاح خواهیم کرد و ۹۲ هزار میلیارد تومان مجموع افتتاح و آغاز عملیات اجرایی خواهد بود.

زنگانه تاکید کرد: ۳۸ هزار واحد مسکن در استان در حال ساخت داریم و در بخش مسکن اتفاقات بسیار خوبی صورت گرفته و ثبت شده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه لایروبی خلیج گرگان به مرحله پایانی لایروبی رسیده و تمام تلاش بر این است با احیای خلیج گرگان سه استان شمالی از ریزگرهای نمکی نجات پیدا کنند.

استاندار گلستان تاکید کرد: ۸۳۷ میلیارد تومان طرح فیبر نوری در تمام شهرهای استان با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

زنگانه اضافه کرد: ۱۴ هزار هکتار از زه‌کشی‌ها و ۲ هزار و ۱۷۰ هکتار سیستم آبیاری نوین در استان با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

در پایان مراسم از خانواده معظم شهدای کارمند شهرستان گرگان تقدیر شد.