مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان طی نامه ای از سید محمدرضا سیدالنگی شهردار گرگان بابت «برگزاری شایسته مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، در بخشی از متن تقدیرنامه آمده است: سعی مجدانه در یاری رساندن به کاروان فرهنگ […]

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان طی نامه ای از سید محمدرضا سیدالنگی شهردار گرگان بابت «برگزاری شایسته مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، در بخشی از متن تقدیرنامه آمده است:

سعی مجدانه در یاری رساندن به کاروان فرهنگ متعالی ایثار و پایداری در متن جامعه اسلامی، تکلیف و رسالت سترگی است که جز در سایه نیت ناب و تلاش مؤمنانه و جهادی اصحاب و اهالی ایثار، شهادت و مقاومت میسر نخواهد شد.

بدینوسیله از همت بلند، زحمات خالصانه و تلاش های مجدانه جنابعالی و همکاران خدومتان در راستای «برگزاری شایسته مراسم سراسری جهاد  ومقاومت از دیروز تا امروز» نهایت قدردانی و امتنان را به عمل آورده و از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات مستمر جناب عالی و همه عزیزان در نیل به آرمان های متعالی امام راحل (ره) و شهیدان والامقام در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عزیز را مسئلت می نمایم.

سرهنگ پاسدار محمدرضا کاظمی
 


منبع محتوا
|