فرماندار آزادشهر در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه پیشگامان تربیت : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آزادشهر سید جواد کریمی فرماندار شهرستان آزادشهر در جمع دانش آموزان مدرسه ابتدایی دخترانه پیشگامان تربیت اظهار کرد:گرامی میداریم یاد و خاطره شهدای شهرستان آزادشهر در انقلاب و دفاع مقدس، شهیدانی که رفتند تا امروز این آرامش […]

فرماندار آزادشهر در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه پیشگامان تربیت :

مدرسه خانه دوم شما دانش آموزان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آزادشهر سید جواد کریمی فرماندار شهرستان آزادشهر در جمع دانش آموزان مدرسه ابتدایی دخترانه پیشگامان تربیت اظهار کرد:گرامی میداریم یاد و خاطره شهدای شهرستان آزادشهر در انقلاب و دفاع مقدس، شهیدانی که رفتند تا امروز این آرامش و آسایش در پرتو ایثارگری آن‌ها جلوه‌گر شود.

فرماندار آزادشهر بیان کرد: مدرسه مرکز تحول و انتظار خانواده این است که در این فضای علمی پرورش پیدا کنید و آینده‌ساز این شهر و کشور شوید و نگاهی جز کسب دانش و تذهیب نفس نداشته باشید.

 وی در پایان گفت:هفته دفاع مقدس بسیار مهم و یادآور رشادت و ایستادگی از سوی دلاور مردانی است که با تأسی از معارف دینی و تأکیدات امام خمینی (ره) از این سرزمین دفاع کردند و مایه سربلندی، اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی شدند.

 

سید جواد کریمی فرماندار شهرستان آزادشهر گفت:ارتباط بین خانه و مدرسه نیز مهم است که شما دانش‌آموزان حلقه وصل این ارتباط هستید.

 

 

ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر