×
×

رئیس سازمان غذا و دارو:
کمبودی در عرضه و توزیع ماسک نداریم

 • کد نوشته: 5509
 • ۱۳۹۹-۰۴-۲۸
 • ۰
 • رئیس سازمان غذا و دارو گفت: خوشبختانه هیچ کمبودی در زمینه ماسک وجود ندارد و نامه به سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور پیش‌بینی افزایش نیاز کشور و برنامه‌ریزی برای تامین در ماه‌های آینده بوده است.
  کمبودی در عرضه و توزیع ماسک نداریم
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس سازمان غذا و دارو گفت: خوشبختانه هیچ کمبودی در زمینه ماسک وجود ندارد و نامه به سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور پیش‌بینی افزایش نیاز کشور و برنامه‌ریزی برای تامین در ماه‌های آینده بوده است.

  به گزارش روز شنبه پایگاه خبری سازمان غذا و دارو ( ایفدانا)، دکتر محمدرضا شانه ساز با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد کمبود ماسک، آن را  تکذیب کرد و افزود: نامه ارسالی به سرپرست وزارت صمت به منظور پیش بینی افزایش نیاز کشور و برنامه‌ریزی برای تامین ماسک در ماه‌های آینده بوده است و در حال حاضر خوشبختانه هیچ کمبودی وجود ندارد.

  کمبودی در عرضه و توزیع ماسک نداریم
  کمبودی در عرضه و توزیع ماسک نداریم

  وی افزود: طی ماه‌های گذشته هیچ موردی از کمبود ماسک و همه اقلام مورد نیاز در مقابله با بیماری کرونا برای پرسنل درمانی، بیماران و عموم مردم مشاهده و گزارش نشده است.

  معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: همان گونه که در مصاحبه همه خبرگزاری ها با مردم در خصوص علل عدم استفاده از ماسک ملاحظه می‌شود، کمبود ماسک و حتی قیمت آن به هیچ وجه به عنوان عوامل دخیل در عدم استفاده از ماسک توسط افراد فاقد ماسک گزارش نشده است؛ لذا در متن نامه ارسالی به وزارت صمت از تلاش همه دست اندرکاران در تامین ماسک تقدیر شده و هدف از این نامه صرفاً برنامه‌ریزی مناسب و پیش‌بینی راهکارهای لازم جهت تامین هرچه بهتر ماسک و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بوده است.

  شانه ساز افزود: این دست مکاتبات مسبوق به سابقه بوده و اگر ما توانسته ایم در شرایط تحریم های ظالمانه بهترین خدمات را به مردم بدهیم بعد از لطف و مدد الهی به دلیل فضای همدلی و برادری موجود در همکاران وزارت صمت و سایر دستگاهها با ما و رصد مداوم و مستمر مشکلات و پیش بینی راهکارهای به هنگام بوده، که در متن و محتوای نامه فوق الذکر مطابق روال قبل به آن پرداخته شده است.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *