×
×

معاون استاندار گلستان:
اختصاص ۸ میلیارد تومان برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در گلستان

 • کد نوشته: 1298
 • ۱۳۹۸-۰۶-۰۲
 • ۰
 • معاون استاندار گلستان گفت: حدود هشت میلیارد تومان اعتبار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به استان گلستان اختصاص یافت. عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: دو میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به استان اختصاص داده شد که این مبلغ با احتساب تفاهم‌نامه‌های همکاری با سایر بخش‌ها از جمله بهزیستی، آموزش و […]

  اختصاص ۸ میلیارد تومان برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در گلستان
 • تبلیغ هدفمند

  معاون استاندار گلستان گفت: حدود هشت میلیارد تومان اعتبار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به استان گلستان اختصاص یافت.

  عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: دو میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به استان اختصاص داده شد که این مبلغ با احتساب تفاهم‌نامه‌های همکاری با سایر بخش‌ها از جمله بهزیستی، آموزش و پرورش، اداره امور زندان‌ها و غیره به هشت میلیارد تومان رسیده است.

  وی افزود: در زمان سیل نیز یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به استان اختصاص یافت که بین تشکل‌های مردمی فعال و خدمات‌رسان در سیل توزیع شد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه گلستان تا سال ۹۴ رتبه دوم شیوع مصرف موادمخدر را در کشور داشت، گفت: آمارهای این بخش هر چهار سال یکبار اعلام می‌شود و براساس برآوردهای صورت گرفته گلستان در شاخص شیوع مصرف موادمخدر در جایگاه شانزدهم کشور قرار گرفته است.

  وی بیان داشت: با دستور استاندار گلستان طبق فرآیند قانونی مشخص پاکسازی نقاط آلوده در استان از هفته آینده به طور جدی آغاز می‌شود.

  چراغعلی درباره کمبود ظرفیت نگهداری و مراقبت از معتادان متجاهر نیز گفت: ظرفیت‌های لازم متناسب با نیازهای استان در زمینه جمع‌آوری و نگهداری معتادان متجاهر در استان فراهم نیست. در شهرهای گرگان و گنبدکاووس مراکز ماده ۱۶ فعال است و فرمانداری‌ها نیز مکلف به فراهم کردن شرایط لازم برای جمع‌آوری معتادان، نگهداری و درمان آنان هستند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *