×
×

رئیس هیئت مدیره بانک دی
احداث ۳ مدرسه در استان های سیل زده در کمتر از ۳ ماه توسط بانک دی/ مدرسه ۳ کلاسه روستای گری دوجی آق قلا پنج شنبه افتتاح می شود

 • کد نوشته: 1849
 • ۱۳۹۸-۰۹-۰۵
 • ۰
 • رضا سهم دینی رئیس هیئت مدیره بانک دی در این خصوص اظهار داشت: به منظور مشارکت در تحقق اهداف جهادی و خیرخواهانه و در مقام اجرای مصوبه هیات مدیره بانک دی، موجبات احداث سه باب مدرسه در استان های گلستان و لرستان به منظور اهداء به مردم شریف آن مناطق فراهم گردید. وی با اشاره به […]

  احداث ۳ مدرسه در استان های سیل زده در کمتر از ۳ ماه توسط بانک دی/ مدرسه ۳ کلاسه روستای گری دوجی آق قلا پنج شنبه افتتاح می شود
 • تبلیغ هدفمند

  رضا سهم دینی رئیس هیئت مدیره بانک دی در این خصوص اظهار داشت: به منظور مشارکت در تحقق اهداف جهادی و خیرخواهانه و در مقام اجرای مصوبه هیات مدیره بانک دی، موجبات احداث سه باب مدرسه در استان های گلستان و لرستان به منظور اهداء به مردم شریف آن مناطق فراهم گردید.

  وی با اشاره به نقش شرکت عمران و مسکن آباد دی (شرکت عماد) از شرکت های زیر مجموعه بانک دی که مسئولیت احداث این مدارس را بر عهده دارد، تصریح کرد: بانک دی بر پایه مبانی اعتقادی خود ضمن انجام وظایف محوله در حوزه بانکداری، همواره تلاش نموده تا در کنار سایر مراجع ذیربط و مدیران دلسوز، در راستای فرامین مقام معظم رهبری ، خدمتگذار مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی باشد . 

  سید محمود حسینی، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی اظهار کرد: در پی وقوع حادثه ناگوار سیل ویرانگر برای هموطنان عزیزمان در استانهای لرستان و گلستان، در راستای ماموریت فرهنگی – اجتماعی خود با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و نیاز مردم شریف خسارت دیده، هیات مدیره محترم بانک دی مصوب نمود از محل هزینه های تبلیغاتی خود بودجه مورد نیاز ساخت سه باب مدرسه در مناطق محروم و آسیب دیده از سیل تامین نماید.

  وی افزود: بانک دی به شرکت عمران و مسکن آباد دی (عماد) جهت ساخت ۲ باب مدرسه در استان لرستان  شهرستان معمولان و روستای محمدآباد و ۱ باب مدرسه در روستای گری دوجی شهرستان آق قلا استان گلستان که قشر مستضعف از برادران و خواهران اهل تسنن هستند، ماموریت داده است و این شرکت با برنامه ریزی و بکارگیری مهندسین مجرب خود با هماهنگی مسئولین محترم سازمان نوسازی مدارس و مسئولین محترم محلی عملیات ساخت را با رعایت استانداردهای موجود به عهده بگیرند که این پروژه ۷ ماهه، با فضل خداوند متعال و با بهترین مصالح و استفاده از تکنولوژی موجود کشور آغاز و انشالله در مدت ۳ ماه احداث و تحویل سازمان نوسازی مدارس کشور خواهد شد.

  حسینی با اشاره به اینکه از تاریخ تحویل زمین تاکنون پروژه مدرسه ۳ کلاسه روستای گری دوجی آق قلا  تکمیل و مدارس ۱ کلاسه روستای محمدآباد و ۳ کلاسه معمولان حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، ان شا الله مدرسه گلستان در روز پنج شنبه ۷ آبان ۹۸ افتتاح و مدارس لرستان تا نیمه دوم آذرماه آماده تحویل خواهد بود.

  مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت عماد خاطرنشانکرد: حسب دستور جناب آقای دکتر قربانی مدیر عامل محترم بانک دی و تاکید موکد ایشان مبنی بر اینکه شرکت می بایست با بالاترین کیفیت ، کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان بلحاظ ضرورت بهره مندی فرزندان عزیز دانش آموز که بموقع بتوانند از فضای آموزشی مناسب مورد نیاز بهره مند گردند، شرکت را مکلف به اجرا نمودند.

  وی گفت: با ملحوظ نمودن نقطه نظرات مدیر عامل محترم بانک دی: «از آنجائی که بیشترین سهامداران بانک دی خانواده محترم شهدا و جانبازان هستند، لذا این رسالت را بعنوان بخشی از وظایف ذاتی خود و در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و دوشادوش مدیران دلسوز نظام و مردم، به کمک مردم شریف و قدرشناس شتافت که محصول آن احداث مدارس مورد اشاره می باشد.

   حسینی اذعان داشت: بانک دی ، بانک ارزش آفرینی است که تلاش آن این است در راستای سیاست های بانک مرکزی و خواست سهامداران عزیز حرکت و موجب افزایش بهره وری گردد. ما امیدواریم مردم عزیز استانهای لرستان و گلستان که با ساخت این مدارس از نعمت آن بهره مند میشوند برای مقام معظم رهبری و کلیه عزیزانی که در این مهم دلسوزانه تلاش نمودند دعا کنند تا انشالله با تلاشی مضاعف در خدمت مردم عزیز ایران اسلامی باشند.»

  منبع: گلستان ما
  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *