×
×

معاون وزیر راه و شهرسازی
ساخت۵میلیون واحدمسکونی تا۵سال آینده

 • کد نوشته: 19459
 • ۱۳۹۹-۱۰-۱۶
 • ۰
 • به گزارش روز دوشنبه بازار کسب کار آنلاین از وزارت راه و شهرسازی، «محمود محمودزاده» در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، با اشاره به حجم وظایف این سازمان، آن را قلب تپنده بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی خواند.
  ساخت۵میلیون واحدمسکونی تا۵سال آینده
 • تبلیغ هدفمند

  معاون وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ برنامه ۵ سال آتی حوزه مسکن برای ساخت ۵ میلیون واحد مسکونی خبر داد و گفت: وزارت جهادکشاورزی ۷۵۰ هزار هکتار زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن واگذار می‌کند.

  ساخت۵میلیون واحدمسکونی تا۵سال آینده

  ساخت۵میلیون واحدمسکونی تا۵سال آینده
  ساخت۵میلیون واحدمسکونی تا۵سال آینده

  به گزارش روز دوشنبه بازار کسب کار آنلاین از وزارت راه و شهرسازی، «محمود محمودزاده» در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، با اشاره به حجم وظایف این سازمان، آن را قلب تپنده بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی خواند.

  وی هم چنین از ابلاغ برنامه ۵ سال آینده حوزه مسکن برای ساخت ۵ میلیون واحد مسکونی خبر داد و گفت: این تصمیمات از برنامه های بلند مدت حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی است و به یک دولت خاص تعلق ندارد.

  محمودزاه در خصوص پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن، توضیح داد: با تلاش تمامی مسؤولان حوزه‌های ذیربط تاکنون موفق به تامین زمین برای حدود ۲۰۰ هزار واحد مسکونی شده‌ایم.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان مشکلات بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان منابع طبیعی، گفت: بر اساس تفاهم اولیه مقرر شده که حدود ۲۵۰ هزار هکتار زمین از سازمان منابع طبیعی به وزارت راه و شهرسازی منتقل شود اما در جلسات مشترکی که در دولت تشکیل شده وزیر جهاد کشاورزی برای انتقال حدود ۷۵۰ هزار هکتار زمین دیگر نیز اعلام آمادگی کرده است.

  معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، تدوین مقررات و آئین‌نامه‌های تازه با توجه به شرایط اقتصادی جدید کشور را از دیگر مواردی دانست که می‌تواند تحولی در حوزه مسکن کشور ایجاد کند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *