×
×

عضو گنبدی تیم ملی بسکتبال با ویلچر
لحظه‌شماری برای حضوردرپارالمپیک توکیو

 • کد نوشته: 19579
 • ۱۳۹۹-۱۰-۱۷
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب کار آنلاین عبدالجلیل قرنجیک روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون در همه اردوهای مقدماتی حضور در پارالمپیک حاضر بودم و تلاش می کنم با حفظ آمادگی بدنی و اجرای خواسته مربیان، در فهرست نهایی حضور در این رویداد بزرگ قرار بگیرم.
  لحظه‌شماری برای حضوردرپارالمپیک توکیو
 • تبلیغ هدفمند

  عضو گنبدی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت که برای حضور در پارالمپیک توکیو ، مصاف با رقبای نامدار و افتخارآفرینی ایران در این رویداد بزرگ ورزشی لحظه‌شماری می‌کنم.

  لحظه‌شماری برای حضوردرپارالمپیک توکیو

  به گزارش بازار کسب کار آنلاین عبدالجلیل قرنجیک روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون در همه اردوهای مقدماتی حضور در پارالمپیک حاضر بودم و تلاش می کنم با حفظ آمادگی بدنی و اجرای خواسته مربیان، در فهرست نهایی حضور در این رویداد بزرگ قرار بگیرم.

  وی بیان کرد: با سابقه ۱۷ ساله در بستکبال با ویلچر و حضور در رویدادهای مهم ورزش آسیا و جهان، جای خالی مدال پارالمپیک را در کارنامه ورزشی ام احساس می کنم که برای رسیدن به این هدف تمرینات مستمر و فشرده را در دستور کار دارم.

  وی اظهار امیدواری کرد که تیم ملی ایران در توکیو با آمادگی کامل به مصاف رقیبان رفته و بتواند برای اولین بار با کسب مدال این رویداد را ترک کند.

  تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران تاکنون در سه دوره پارالمپیک یونان، چین و برزیل شرکت کرد و در نهایت به ترتیب عناوین نهم، هشتم و دهم را به دست آورد.

  به گفته قرنجیک ، انگلیس، آمریکا، استرالیا، آلمان و اسپانیا جدی ترین رقبای ایران در پارالمپیک توکیو هستند.

  قرنجیک از مسوولان خواست تلاش‌ها و زحمات ورزشکاران معلول که هم‌پای ورزشکاران عادی و با گذر از روزهای سخت تمرینات آماده سازی در مسابقات بین المللی و جهانی افتخارآفرینی می کنند را فراموش نکنند.

  مقام چهارمی مسابقات جهانی آلمان، مقام دومی مسابقات پاراآسیایی چین، مقام نخست مسابقات چهار جانبه ژاپن و مقام نخست بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا از جمله افتخارات قرنجیک به همراه تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران است.

  گنبدکاووس ۴۸ ورزشکار معلول و جانباز دارد که بیشتر آنها در رشته‌های والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و دو و میدانی فعالیت دارند و تاکنون ۱۰ نفر از آنان موفق به کسب مدال‌های جهانی، پاراآسیایی و پارالمپیکی شدند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *