×
×

استاندار گلستان گفت:
تمهیدات لازم برای مقابله با موج دوم آنفلوانزا اندیشیده شده است

 • کد نوشته: 2053
 • ۱۳۹۸-۱۰-۰۲
 • ۰
 • هادی حق شناس در هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده اظهارکرد: تعطیلی مدارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش استان نقش موثری در کنترل آنفلوانزا داشت و موج اول آن با همکاری همگانی پشت سر گذاشته شد.
  تمهیدات لازم برای مقابله با موج دوم آنفلوانزا اندیشیده شده است
 • تبلیغ هدفمند

  هادی حق شناس در هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده اظهارکرد: تعطیلی مدارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش استان نقش موثری در کنترل آنفلوانزا داشت و موج اول آن با همکاری همگانی پشت سر گذاشته شد.

  وی افزود: با توجه به گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان موج اول این بیماری در استان کنترل شد و البته تمهیدات لازم برای موج دوم اندیشیده شده است.

  حق شناس با اشاره به جمعیت استان اظهار کرد: ۲.۳ درصد از جمعیت استان فاقد هرگونه بیمه هستند و باید در مدت زمان مقرر شده تحت پوشش بیمه سلامت درآیند.

  استاندار گلستان با اشاره به توزیع کیک و کلوچه‌هایی حاوی قرص در استان خاطر نشان کرد: بر اساس گزارش‌های ادارات آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت استان، مدارس باید بر خرید وسایل بوفه مدرسه‌ها نظارت کنند تا به هیچ عنوان این خریدها بدون فاکتور انجام نشود

  و بتوان در صورت مشاهده موارد مشکوک پیگیری لازم را انجام داد که البته به گفته دانشگاه علوم پزشکی بررسی صورت گرفته از معدود کیک‌های کشف شده حاوی قرص نشان می‌دهد که قرص‌ها خطرناک نبوده‌اند.

  وی با بیان اهمیت توجه و رسیدگی به آسیب های اجتماعی گفت: باید در کارگروه ویژه‌ای وضعیت طلاق در استان مورد بررسی قرار گیرد و البته در تهیه آمار نیز دقت لازم صورت گیرد.

  نویسنده: روابط عمومی
  منبع: استانداری گلستان

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *