×
×

احتمال تعطیلی کلاس‌های درس با نظر آموزش و پرورش
شیوع موج دوم آنفلوآنزا در گلستان

 • کد نوشته: 2298
 • ۱۳۹۸-۱۰-۲۶
 • ۰
 • سراج‌الدین عارف‌نیا در جمع خبرنگاران با اشاره به شیوع موج دوم بیماری آنفلوآنزا در استان اظهارداشت: موج نخست این بیماری با شدت بیشتری در ماه‌های گذشته کل کشور از جمله استان گلستان را درگیر کرده بود که متأسفانه تعدادی از شهروندان در اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.
  شیوع موج دوم آنفلوآنزا در گلستان
 • تبلیغ هدفمند

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به شیوع موج دوم آنفلوآنزا در استان گفت: این موج نسبت به موج نخست که در پاییز درگیر آن بودیم، خفیف‌تر است.

  شیوع موج دوم آنفلوآنزا در گلستان / احتمال تعطیلی کلاس‌های درس با نظر آموزش و پرورش
  شیوع موج دوم آنفلوآنزا در گلستان

  سراج‌الدین عارف‌نیا در جمع خبرنگاران با اشاره به شیوع موج دوم بیماری آنفلوآنزا در استان اظهارداشت: موج نخست این بیماری با شدت بیشتری در ماه‌های گذشته کل کشور از جمله استان گلستان را درگیر کرده بود که متأسفانه تعدادی از شهروندان در اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

  وی گفت: موج دوم این بیماری از روزهای گذشته در استان آغاز شده است که نسبت به موج نخست خفیف‌تر است.

  رئیس مرکز بهداشت استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه از هفته گذشته که شاهد شیوع این بیماری بودیم تا کنون مورد فوتی در استان گزارش نشد.

  وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان به حدود ۳۰ نفر در روز افزایش یافته است.

  عارف‌نیا برای پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا از مردم خواست بهداشت فردی را دائم و بیش از پیش رعایت کنند و در مکان‌هایی که تجمع افراد زیاد است، حضور نداشته باشند.

  وی همچنین درباره تعطیلی کلاس‌های درس هم بیان داشت: با هماهنگی‌هایی که بین مراکز بهداشت و آموزش پرورش انجام شده این اختیار به مدیران مدرسه داده شد تا چنانچه تعداد دانش‌آموزان مبتلا به آنفلوآنزا در یک کلاس زیاد باشد مدرسه آن کلاس درس را تعطیل کند.

  منبع: تسنیم

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *