×
×

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی
پرداخت تسهیلات۹میلیاردریالی به هنرمندان

 • کد نوشته: 24088
 • ۱۳۹۹-۱۱-۲۷
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب کار آنلاین علی اکبر طهماسبی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا مجموع تسهیلات کرونایی در نظر گرفته شده در مرحله دوم برای هنرمندان استان را ۱۸۱ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: ۵۷۳ نفر هنرمند مشمول دریافت این تسهیلات بودند.
  پرداخت تسهیلات۹میلیاردریالی به هنرمندان
 • تبلیغ هدفمند

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ۹ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال تسهیلات کرونایی به ۳۶ هنرمند استان که در سامانه کارا ثبت نام کرده بودند، پرداخت شد.

  پرداخت تسهیلات۹میلیاردریالی به هنرمندان خراسان شمالی

  به گزارش بازار کسب کار آنلاین علی اکبر طهماسبی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا مجموع تسهیلات کرونایی در نظر گرفته شده در مرحله دوم برای هنرمندان استان را ۱۸۱ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: ۵۷۳ نفر هنرمند مشمول دریافت این تسهیلات بودند.

  وی افزود: از این تعداد ۱۲۲ نفر برای گرفتن تسهیلات اقدام کردند که تاکنون ۳۶ نفر آنها موفق به دریافت آن شدند.

  وی تسهیلات اعطایی در قالب این طرح را ۲۴ ماهه و با نرخ سود ۱۲ درصد عنوان کرد و گفت: این تسهیلات در سه سقف ۱۶۰ میلیون ریالی برای کارفرمایان دارای کد کارگاهی، ۸۰ میلیون ریالی برای کارفرمایان خویش فرما و ۶۰ میلیون ریالی برای آزادکاران فاقد بیمه پرداخت می شود.

  وی گفت: در مرحله نخست هم، ۲۶ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات به هنرمندان استان پرداخت شده بود که موجب تداوم اشتغال ۲۹۵ نفر هنرمند شد.

  ۷۹ رسته از فعالان زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشمول طرح دریافت تسهیلات کرونا می شوند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *