بسته شدن پرونده سارقان مسلح طلافروشی سمنان در گلستان
بسته شدن پرونده سارقان مسلح طلافروشی سمنان در گلستان
به گزارش بازار کسب کار آنلاین سردار "محمد سعید دادگر" در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی بندرگز با همکاری پلیس سمنان موفق شدند سارق مسلحی که چند روز قبل در شهرستان "سمنان" اقدام به سرقت از یک طلافروشی کرده بود را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: سارقان مسلحی که چند روز قبل در شهرستان شاهرود سرقت نافرجام و دربازارسمنان با مجروح کردن صاحب طلافروشی مغادیری طلاسرقت کرده بودند در عملیات ضربتی ماموران پلیس آگاهی سمنان و گلستان دستگیر شدند.

بسته شدن پرونده سارقان مسلح طلافروشی سمنان در گلستان

به گزارش بازار کسب کار آنلاین سردار “محمد سعید دادگر” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی بندرگز با همکاری پلیس سمنان موفق شدند سارق مسلحی که چند روز قبل در شهرستان “سمنان” اقدام به سرقت از یک طلافروشی کرده بود را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی پلیس، محل تردد سارق حرفه ای در نقطه ای از بندرگز شناسایی شد، افزود: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و سمنان به محل مورد نظر اعزام شدند که متهم به محض مشاهده پلیس به سمت ماموران تیراندازی کرد که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح، وی را زمین گیر کردند. فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به اینکه سارق مسلح جهت مداوا به مراکز درمانی اعزام شد، خاطرنشان کرد: در این عملیات از متهم یک قبضه کلت جنگی، صدا خفه کن و ماسک پوشش صورت کشف شد.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی مخفیگاه همدست این سارق مسلح در گرگان شناسایی که در یک اقدام ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همچنین تصریح کرد: طلاهای سرقتی از مخفیگاهشان کشف گردید.
سردار دادگر با بیان اینکه سارقان سوابق متعدد سرقت را در پرونده خود دارند، تاکید کرد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس بوده و با مجرمان برابر قانون برخورد خواهد شد.