×
×

نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم
نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم

 • کد نوشته: 2602
 • ۱۳۹۹-۰۱-۲۴
 • ۰
 • استاندار گلستان گفت: تعداد بیماران کرونایی استان در روزهای اخیر نسبت به ایام ابتدایی شیوع این ویروس کاهش یافته اما همچنان نگران موج دوم فراگیری این بیماری در گلستان هستیم.نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم.
  نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم
 • تبلیغ هدفمند
  استاندار گلستان: نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم
  نگران موج دوم شیوع کرونا هستیم

  استاندار گلستان گفت: تعداد بیماران کرونایی استان در روزهای اخیر نسبت به ایام ابتدایی شیوع این ویروس کاهش یافته اما همچنان نگران موج دوم فراگیری این بیماری در گلستان هستیم.

  به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان هادی حق شناس در دیدار با اعضای مجمع جوانان استان گلستان با اشاره به جایگاه سازمان‌های مردم نهاد برای کمک به دولت در شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها گفت: سمن های این استان تاکنون نقش زیادی در شناسایی و کمک به نیازمندان ایفا کردند اما با وجود آسیب دیدن در روزهای شیوع کرونا، هنوز تحت پوشش سازمان‌های حمایتی قرار ندارند.

  وی افزود: یکی از اتفاقات امیدوار کننده پس از شیوع کرونا در گلستان، همکاری سازمان های مردم نهاد و دیگر نیروهای پشتیبان برای تولید و توزیع ماسک، گان و مواد ضدعفونی کننده بین مراکز درمانی و شهروندان است که با این همراهی ها مشکلی برای تامین اقلام مورد نیاز وجود ندارد.

  استاندار گلستان یادآور شد: پس از شیوع کرونا، بسیاری از شهروندان برای تامین مایحتاج زندگی دچار مشکل شدند که اعضای سمن های جوان استان می توانند با مسوولان دستگاه های مرتبط برای شناسایی و دست گیری از این افراد همکاری کنند.

  وی همچنین به شهروندان توصیه کرد با رعایت بهداشت فردی، ادامه قرنطینه خانگی برای قطع زنجیره انتقال این بیماری و استفاده از فناوری های جدید برای خرید و فروش اینترنتی، در مهار و کنترل کامل این بیماری نقش موثری ایفا کنند.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *