×
×

وضعیت سفید کرونا درشهرستان‌های گلستان

 • کد نوشته: 2754
 • ۱۳۹۹-۰۲-۱۵
 • ۰
 • رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام اسامی شهرستان‌های وضعیت سفید این استان برای بیماری کرونا بر استمرار اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت جدی تاکید کرد.
  وضعیت سفید کرونا درشهرستان‌های گلستان
 • تبلیغ هدفمند

  رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام اسامی شهرستان‌های وضعیت سفید این استان برای بیماری کرونا بر استمرار اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت جدی تاکید کرد.

  عبدالرضا فاضل اظهار داشت: وضعیت شهرستان‌های مراوه تپه، گالیکش، رامیان و گمیشان برای کرونا سفید است و اماکن مذهبی و مساجد این شهرها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باز می‌شود.

  وی بیان کرد: اعلام وضعیت سفید به معنای نداشتن بیمار نیست و در صورت رعایت نکردن موارد بهداشتی امکان افزایش مبتلایان به کرونا در این شهرستان ها افزایش می‌یابد.

  فاضل ادامه داد: در گلستان شهری با وضعیت قرمز نداریم و بندرگز که تا سه روز پیش قرمز بود با مطلوب شدن شرایط به وضعیت زرد تبدیل شد.

  وی بیان داشت: مناطق سفید، زرد و قرمز بر مبنای میزان بستری‌ها یا تعداد فوت‌شدگان هر منطقه تعیین می‌شود.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: مناطق سفید، شهرستان‌هایی هستند که در ۱۴ روز گذشته کمتر از یک مورد بستری روزانه کرونایی داشتند و به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان ها، کمتر از یک نفر به کرونا مبتلا شدند.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *