×
×

فرمانده انتظامی گلستان
بازگشت زندانی فراری از دیار باقی در گنبد

 • کد نوشته: 2759
 • ۱۳۹۹-۰۲-۱۵
 • ۰
 • راز مرگ جعلی متهم فراری که با قرار وثیقه، سه سال قبل از زندان گنبدکاووس آزاد شده و به زندگی مخفیانه روی آورده بود برملا شد.
  بازگشت زندانی فراری از دیار باقی در گنبد
 • تبلیغ هدفمند
  بازگشت زندانی فراری از دیار باقی در گنبد

  راز مرگ جعلی متهم فراری که با قرار وثیقه، سه سال قبل از زندان گنبدکاووس آزاد شده و به زندگی مخفیانه روی آورده بود برملا شد.

  فرمانده انتظامی گلستان با اعلام این خبر گفت: ماموران در پی دریافت خبری مبنی بر زنده بودن زندانی فراری که سه سال قبل بر اساس اعلام خانواده‌اش فوت کرده بود، پیگیری موضوع را آغاز کردند.

  سردار روح‌الامین قاسمی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی سرانجام مشخص شد این متهم در یکی از روستاهای اطراف گنبدکاووس اقامت دارد.

  وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی این متهم را با دارا بودن سوابق متعدد سرقت، آدم‌ربایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در مخفیگاهش دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس اعلام کرد پس از اینکه با قرار وثیقه از زندان آزاد شده بود با تهیه گواهی فوت جعلی و برگزاری مراسم ختم، مدتی متواری و با تغییر چهره، زندگی مخفیانه‌اش را آغاز کرد.

  سردار قاسمی افزود: با توجه به اینکه مراجع قضایی برای این زندانی فراری ۲۵ سال حبس در نظر گرفته بودند، وی پس از دستگیری و تشکیل پرونده تحویل مراجع قانونی شد.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *