توزیع۳۰۰هنرکارت در استان بوشهر
توزیع۳۰۰هنرکارت در استان بوشهر
به گزارش بازار کسب و کار به نقل از ایرنا، آنیتا مظفری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: تاکنون ۳۲۰ هنر کارت اهالی فرهنگ و هنر بوشهر به این استان ارسال شده‌است و تا اردیبهشت ماه سایر کارت‌ها نیز صادر و توزیع می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، گفت: توزیع هنر کارت هنرمندان و فعالان فرهنگ و رسانه در این استان از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون ۳۰۰ هنر کارت در این استان توزیع شده‌است.

توزیع۳۰۰هنرکارت در استان بوشهر
توزیع۳۰۰هنرکارت در استان بوشهر
توزیع۳۰۰هنرکارت در استان بوشهر

به گزارش بازار کسب و کار به نقل از ایرنا، آنیتا مظفری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: تاکنون ۳۲۰ هنر کارت اهالی فرهنگ و هنر بوشهر به این استان ارسال شده‌است و تا اردیبهشت ماه سایر کارت‌ها نیز صادر و توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: هنرمندان و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای که برای دریافت هنر کارت ثبت نام کرده‌اند برای اطلاع از وضعیت صدور کارت خود به سامانه صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: هنر کارت‌های صادر شده تا کنون در ۲ مرحله به عنوان کمک هزینه آسیب ناشی از شیوع کرونا و عیدی هر بار ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شارژ شده است.

مظفری گفت: هنرمندان و فعالان فرهنگی استان بوشهر  پس از اطلاع از صدور و ارسال کارت از طریق سایت honarcredit.ir یا دریافت پیامک، برای دریافت هنر کارت خود به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.

وی افزود: اهالی فرهنگ، ادب و هنر پس از دریافت هنر کارت، شماره ١۶ رقمی درج شده روی کارت را با همان تلفن همراهی که هنر کارت را ثبت نام کردند به شماره ۵٠٠٠٢٨١٩٠ پیامک کنند و پس از چند لحظه پیامک “هنرمند گرامی سلام، پیامک شما دریافت شد، برای آنها ارسال می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر یادآور شد: معرفی هنرمندان برای افتتاح حساب و دریافت «هنرکارت»، تنها از طریق صندوق اعتباری هنر، میسر بوده و آن دسته از هنرمندانی که عضو صندوق اعتباری هنر نیستند، باید ضمن مراجعه به سامانه اینترنتی هنرکارت به‌نشانی www.honar.cards، نسبت به ثبت‌نام در این سامانه، اقدام کنند.