پرونده سیاه سارقان سابقه داربا۱۶فقره سرقت داخل خودرو
پرونده سیاه سارقان سابقه داربا۱۶فقره سرقت داخل خودرو
به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"مقصود رستگار" با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد داخل خودرو در شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۳ نفر سارق سابقه دار با ۱۶ فقره سرقت داخل خودرو در بجنورد خبر داد.

پرونده سیاه سارقان سابقه داربا۱۶فقره سرقت داخل خودرو

به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”مقصود رستگار” با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد داخل خودرو در شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند محل اختفای این افراد را شناسایی کنند، افزود: در عملیات غافلگیرانه پلیس، ۳ نفر سارق سابقه دار دستگیر و به مقر آگاهی استان منتقل شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات انجام شده به ۱۶ فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان بجنورد اعتراف کردند، تصریح کرد: این افراد بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ رستگار در پایان از شهروندان خواست تا ضمن توجه به هشدار ها و توصیه های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت، در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.