×
×

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان
مسدود کردن شیرهای گاز با در پوش پس از جمع آوری وسایل گاز سوز اجباری است

 • کد نوشته: 3079
 • ۱۳۹۹-۰۲-۳۰
 • ۰
 • سید جلال ابوالقاسمی در این رابطه گفت: رعایت نکات ایمنی ضامن سلامتی و آسایش مشترکین می باشد بنابر این مشترکین عزیز نیاز است نکات ایمنی و مباحث مطرح شده از سوی واحد های متولی را همواره مورد توجه قرار داده تا آسایش و اطمینان خاطر را برای خود و خانواده فراهم کنند.
  مسدود کردن شیرهای گاز با در پوش پس از جمع آوری وسایل گاز سوز اجباری است
 • تبلیغ هدفمند

  سید جلال ابوالقاسمی در این رابطه گفت: رعایت نکات ایمنی ضامن سلامتی و آسایش مشترکین می باشد بنابر این مشترکین عزیز نیاز است نکات ایمنی و مباحث مطرح شده  از سوی واحد های متولی را همواره  مورد توجه قرار داده تا آسایش و اطمینان خاطر را برای خود و خانواده فراهم کنند.

    وی افزود: با توجه به گرمشدن هوا  بسیاری از مشترکین گاز طبیعی وسایل گرمایشی خود را جمع آوری  کردند که در این رابطه نیاز است نکات مهمی مورد توجه قرار گیرد.

   ابوالقاسمی خطاب به مشترکین شرکت تصریح کرد : دقت شود پس از جمع آوری وسایل گاز سوز شیرهای مصرف گاز بسته شده و با در پوش مناسب محل خروج گاز   مسدود گردد تا انشاء ا… شاهد بروز حادثه  بعلت نشت گاز از محل شیرها نباشید .

   وی در ادامه گفت: از مواد دیگری که در این فصل سال مورد توجه می باشد مسافرت و یا  ترک منزل هموطنان برای مدت طولانی است که در این زمینه  باید وسایل گازسوز منازل خود را خاموش نموده و شیرهای مصرف آنها  بویژه شیر اصلی گاز بعد از کنتور را ببندند که این اقدام موجب می شود مشترکین عزیز باآرامش خاطر مسافرت نماید.

    رئیس روابط عمومی گاز گلستان در خاتمه ضمن تقدیر از مشترکین گاز استان اظهار داشت: خوشبختانه تا کنون مشترکین عزیز نهایت همکاری را با این شرکت  داشته اند وامید واریم همچنان رعایت نکات ایمنی مورد توجه مشترکین عزیز باشد و بتوانند بخوبی از این سوخت پاک استفاده نمایند  

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *