×
×

شایعه یا واقعیت زنده شدن زن 42 ساله لرستانی
واقعیت زنده شده زن لرستانی چیست؟

 • کد نوشته: 3116
 • ۱۳۹۹-۰۲-۳۱
 • ۰
 • برادر یک زن که صبح امروز در سردخانه بهشت رضا خرم آباد زنده شد، در گفت‌وگوی اختصاصی با شاپورخواست، گفت: اظهارات مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، کذب محض است.
  واقعیت زنده شده زن لرستانی چیست؟
 • تبلیغ هدفمند

  تکذیب مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

  برادر یک زن که صبح امروز در سردخانه بهشت رضا خرم آباد زنده شد، در گفت‌وگوی اختصاصی با شاپورخواست، گفت: اظهارات مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، کذب محض است.

  «یدالله.ا» برادر یک زن که صبح امروز در سردخانه بهشت رضا خرم آباد زنده شد، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ما، گفت: اظهارات عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، در خصوص انتقال پیکر خواهرم به وسیله آمبولانس از بیمارستان به آرامستان، کذب است.

  وی، تصریح کرد: حدود ساعت ۱ ظهر دیروز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹، بنده به همراه برادرم، پس از وخامت حال خواهر، وی را به بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد منتقل کردیم اما حین ورود به محوطه بیمارستان، متوجه مرگ او شدیم، لذا بدون مراجعه به بخش اورژانس، او را به وسیله یکدستگاه وانت شخصی به آرامستان منتقل و تحویل نگهبان دادیم، علی ایحال مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تلاش کادر درمانی بیمارستان جهت احیای او سخن گفته، که این اظهارات کذب است و با واقعیت فاصله بسیار دارد.

  یدالله، ادامه داد: صبح امروز سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۹، جهت انجام امورات قانونی به آرامستان مراجعه کردیم که در کمال ناباوری متوجه جابجایی در حالت قرار گرفتن پیکر خواهر شدیم. موضوع را بهرام آزادی نگهبان سردخانه جویا شدم که وی نیز ابراز بی‌اطلاعی کرد، لذا به منظور اطمینان از هرگونه اتفاق، اقدام به بررسی شرایط بالینی جسد با رعایت موازین شرعی کردیم.

  او، افزود: پس از بررسی جسد، متوجه حالت غیرعادی نشدیم و به وسیله خودرو حمل جسد آرامستان، پیکر بی جان خواهر را به پزشکی قانونی منتقل کردیم و گواهی‌های لازم را اخذ، و جسد را مجدداً به سردخانه منقل کردیم که دوباره متوجه وارونگی پیکر خواهر شدیم.

  یدالله.ا، تاکید کرد: با کمک نگهبان، برادر و خواهرزاده‌ام، جنازه را بر روی زمین گذاشتیم، لذا علیرغم بسته بودن انگشتان شست پا و چشم‌ها، گویی جسد به طرف صورت غلطیده بود.

  زنده شدن زن خرم آبادی در مقابل چشم حاضرین

  وی، ادامه داد: به موضوع مشکوک شده بودیم که ناگهان متوجه لرزش پیکر به ظاهر بی جان خواهر شدیم. همه شگفت زده و پریشان پی بردیم که گویا هنوز زنده است که پس از اقدامات لازم، صحت این مهم، ثابت شد.

  یدالله، اظهار داشت: عوامل بهشت رضا خرم آباد بلافاصله موضوع را با اورژانس ۱۱۵ مطرح کردند که آمبولانس به محل اعزام شد و خواهر را به بیمارستان شهید رحیمی منتقل کردیم.

  وی، افزود: پس از اقدامات پزشکی لازم، کادر درمانی اعلام کردند که باید خواهر را جهت طی درمان به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد «بیمارستان قلب» منتقل کنیم که بلافاصله این اقدام صورت گرفت و او به این مجموعه درمانی منتقل شد.

  اظهارات عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان خلاف واقع است

  برادر زن ۴۲ ساله خرم آبادی، اضافه کرد: کادر درمانی بلافاصله وارد عمل شدند و شرایط خواهرم را پایدار کردند که از این بابت سپاسگزارم، لذا تاسف ما از این است که آقای عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص این اتفاق، اظهارات خلاف واقعی را در گفت‌وگو با رسانه‌ها عنوان کرده که امیدواریم در خصوص چرایی این اظهارات کذب، شفاف‌سازی کند.

  زنده شدن زن لرستانی/ سطح هوشیاری پایین است

  یدالله.ا، گفت: در حال حال سطح هوشیاری خواهرم پایین است و در بخش C.C.U بیمارستان بستری است که امیدواریم با عنایت خداوند متعال، دعای مردم و خدمات ارزشمند کادر درمانی، زندگی دوباره‌ای را آغاز کند.

  بیشتر بخوانید:

  مرده ای که در سردخانه بهشت رضا (ع) زنده شد
  ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه بهشت رضا (ع)
  ابعاد تازه‌ای از زنده شدن زن لرستانی در سردخانه بهشت رضا خرم آباد
  متصدی سردخانه بهشت رضا خرم آباد متوجه جابجایی جسد شد
  منبع: پایگاه خبری شاپورخواست

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *