×
×

رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای
رانندگان اعزامی به ترکمنستان حتما گواهی سلامت بگیرند

 • کد نوشته: 3124
 • ۱۳۹۹-۰۲-۳۱
 • ۰
 • رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: امکان عبور ناوگان و تردد رانندگان بین المللی از مرزها منوط به داشتن گواهی سلامت و عدم ابتلای آنها به ویروس کووید 19 براساس مقررات بین المللی بهداشتی مصوب سازمان جهانی بهداشت است.
  رانندگان اعزامی به ترکمنستان حتما گواهی سلامت بگیرند
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: امکان عبور ناوگان و تردد رانندگان بین المللی از مرزها منوط به داشتن گواهی سلامت و عدم ابتلای آنها به ویروس کووید ۱۹ براساس مقررات بین المللی بهداشتی مصوب سازمان جهانی بهداشت است.

  “عبدالحمید قوچاقی” روز چهارشنبه د گفت: این ضرورت با توجه به قرار گرفتن درآستانه بازگشایی مرزهای مشترک با کشورهای همسایه ترکمنستان و قزاقستان و غیره و حمل و بارگیری و صادرات محمولات کشاورزی استان بخصوص صادرات سیب زمینی با ناوگان جاده ای اعمال می شود.

  رانندگان اعزامی به ترکمنستان حتما گواهی سلامت بگیرند
  رانندگان اعزامی به ترکمنستان حتما گواهی سلامت بگیرند

  وی اظهارکرد که طی هماهنگی بعمل آمده با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، دو مرکزمعاینه و نمونه گیری تشخیص کووید ۱۹ و صدور گواهی صحت رانندگان بین المللی و عدم ابتلا به کرونا در مراکز بهداشتی شهرستان های آق قلا و گنبد کاووس، آماده خدمت به شرکت های حمل ونقل بین المللی هستند.

  قوچاقی ادامه داد: مدیران شرکت های حمل ونقل بین المللی لازم است رانندگان تحت پوشش را قبل از بارگیری محموله با معرفی نامه رسمی و با ذکر اطلاعات سجلی،شماره پاسپورت و درج کشور یا کشورهای هدف به این دو مرکز بهداشتی معرفی و هدایت کنند تا پس از نمونه گیری، گواهی عدم ابتلا به بیماری کرونا آنها با متن و زبان انگلیسی صادر شود.

  وی یادآورشد: این فرآیند برای هر بارخروج رانندگان بین المللی از مرزهای کشور از جمله مرزهای مشترک با ترکمنستان اجباری است.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *