×
×

علی اصغر اصغری
کشف۱۶ تن برنج احتکارشده

 • کد نوشته: 3178
 • ۱۳۹۹-۰۳-۰۳
 • ۰
 • کشف 16 تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهرهای استان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان
  کشف۱۶ تن برنج احتکارشده
 • تبلیغ هدفمند

  کشف ۱۶ تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهرهای استان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان

  معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت: ۱۶ تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهرهای استان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان کشف شد.

  علی اصغر اصغری با بیان مطلب فوق گفت، بازرسان این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و همچنین احقاق حقوق شاکیان از هیچگونه تلاشی دریغ نکرده و با تمام توان در چهارچوب قوانین و مقررات با متخلفان احتمالی در عرصه بازار برخورد خواهند نمود.

  کشف۱۶ تن برنج احتکارشده
  کشف۱۶ تن برنج احتکارشده

  معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان در ادامه گفت، در همین راستا و در پی دریافت گزارش کتبی از اداره کل تعزیرات حکومتی استان مبنی بر احتمال بروز تخلف در یکی از انبارهای ذخیره کالا در یکی از شهرهای استان تیمی از بازرسین بمنظور بررسی و رسیدگی موضوع اعزام شدند.

  وی افزود، پس از بازرسیهای بعمل آمده و بررسی مدارک و مستندات موجود توسط بازرسان این سازمان، تخلف احتکار ۶۴۰ کیسه برنج ایرانی به مقدار ۱۶۰۰۰ کیلوگرم بدلیل عدم شناسه دار بودن انبار و عدم ثبت اطلاعات ورود وخروج کالا در سامانه جامع انبار محرز و پرونده تخلف این انبار به مبلغ ۲ میلیارد و۲۴۰ میلیون ریال تشکیل و جهت صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.

  این مقام مسئول با تاًکید بر شرایط حساس کنونی و مطابق شیوه نامه تشدید مبارزه با اختفاء و احتکار (در راستای بند ۶ مصوبات ۸۸ امین جلسه کارگروه تنظیم بازار کشور) از تمامی مدیران و صاحبان انبارها خواست تا با شناسه دار کردن انبار و ثبت آنی ورود و خروج کالاها به انبار در سامانه جامع انبارها به دستورالعملهای مربوطه عمل نموده و در ارائه خدمات مفید و به موقع کوشا باشند.

  این مقام مسئول همچنین سامانه تلفنی ۱۲۴ را پل ارتباطی بین شهروندان و بازرسان این سازمان دانست و از تمامی شهروندان محترم در سراسر شهرهای استان خواست تا با مشاهده هر گونه تخلف احتمالی مورد راسریعاً به بازرسان این سازمان گزارش نموده تا سریعاً مورد رسیدگی قرار گیرد.

  مطالب مرتبط: کشف ۱۶ تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهرهای استان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان

  منبع: بازار کسب و کار

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *