×
×

رئیس سازمان صمت گلستان :
برای توسعه گلستان سازمان های توسعه ای به کمک بیایند

 • کد نوشته: 3182
 • ۱۳۹۹-۰۳-۰۳
 • ۰
 • رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در دیدار با مدیر کل دفتر وزارتی وزارت صنعت معدن و تجارت و رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران گفت : سازمان های توسعه ای ایدرو و ایمیدرو به کمک توسعه گلستان بیایند .
  برای توسعه گلستان سازمان های توسعه ای به کمک بیایند
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در دیدار با مدیر کل دفتر وزارتی وزارت صنعت معدن و تجارت و رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران گفت : سازمان های توسعه ای ایدرو و ایمیدرو به کمک توسعه گلستان بیایند .

  در دیدار با مدیر کل دفتر وزارتی وزارت صنعت معدن و تجارت و رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان و دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور که با حضور رئیس سازمان صمت مازندران ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گلستان ، رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان گلستان و معاونین سازمان صمت گلستان در محل سالن جلسات سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید ، گفت : در سال جهش تولید ، با وجود پتانسیلهای بالای استان گلستان ، از سازمان های توسعه ای ایدرو و ایمیدرو می خواهیم به کمک توسعه گلستان بیایند تا بتوانیم شعار سال را تحقق بخشیم .

  برای توسعه گلستان سازمان های توسعه ای به کمک بیایند
  برای توسعه گلستان سازمان های توسعه ای به کمک بیایند


  وی گفت : احیای واحد های صنعتی راکد از جمله مهمترین برنامه های سازمان صمت گلستان در سالجاری است که امیدواریم با تمهیداتی که وزارت صمت می اندیشد بانک‌ها در خصوص واگذاری واحد هایی که تملک کرده اند اقدام کنند و در این صورت بخشی از واحد‌های غیرفعال استان از رکود خارج خواهند شد .

  طلوعیان افزود : امیدواریم شرایطی فراهم شود تا روند پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ و بازسازی و نوسازی توسط بانکها به واحد‌های تولیدی مشمول سرعت بگیرد .

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *