×
×

صندوق پرداخت خسارات جانی در گلستان
راه اندازی می شود

 • کد نوشته: 3506
 • ۱۳۹۹-۰۳-۱۳
 • ۰
 • دکتر حق شناس استاندار گلستان با دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دیدار کرد و مقرر شد صندوق پرداخت خسارات جانی در گلستان راه اندازی گردد تا بسیاری از مشکلات در سطح استان رفع شود.
  راه اندازی می شود
 • تبلیغ هدفمند

  دکتر حق شناس استاندار گلستان با دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دیدار کرد و مقرر شد صندوق پرداخت خسارات جانی در گلستان راه اندازی گردد تا بسیاری از مشکلات در سطح استان رفع شود.

  هادی حق شناس صبح امروز سه شنبه ۱۳ خرداد با دکتر غلامرضا سلیمانی رییس بیمه مرکزی ایران دیدار و اظهار کرد: پوشش بیمه ای منازل مسکونی استان یکی از اولویت هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی افزود: شرکت های بیمه ای همکاری خوبی در پسا سیل داشته اند و تقاضا داریم شرکت های بیمه ای فاقد دفتر در استان, فعال شوند.

  راه اندازی می شود
  راه اندازی می شود

  استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های استان گفت: توجه به بیمه محصولات کشاورزی, آتش سوزی, تجارت و صادرات در گلستان از اهمیت بالایی برخوردار است که امیدواریم شرکت های بیمه ای این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

  همچنین در این دیدار دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران اظهار کرد: تلاش داریم مشارکت بیمه ها را در نواحی محروم افزایش دهیم تا پشتوانه ای برای آنان باشد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *