×
×

تلاش ما اتمام عملیات بازسازی و نوسازی
پایان خرداد۹۹ است

 • کد نوشته: 3526
 • ۱۳۹۹-۰۳-۱۴
 • ۰
 • معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با اشاره به اقدامات عمرانی صورت گرفته در مناطق سیلزده استان اظهار کرد: تاکنون در مجموع ۹۷.۶ درصد عملیات بازسازی منازل آسیب دیده از سیل اجرایی شده و تلاش ما اتمام عملیات بازسازی و نوسازی تا پایان خرداد است.
  پایان خرداد۹۹ است
 • تبلیغ هدفمند
  پایان خرداد است
  پایان خرداد۹۹ است

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با اشاره به اقدامات عمرانی صورت گرفته در مناطق سیلزده استان اظهار کرد: تاکنون در مجموع ۹۷.۶ درصد عملیات بازسازی منازل آسیب دیده از سیل اجرایی شده و تلاش ما اتمام عملیات بازسازی و نوسازی تا پایان خرداد است.

  مهندس میرمحمد غراوی دیروز سه شنبه ۱۳ خرداد در سی و هفتمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیل استان ضمن تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین ۱۵خرداد, تصریح کرد: جشن پایان عملیات بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیل با حضور مقامات ملی برگزار خواهد شد.

  وی افزود: در ۳۱ پرونده کشاورزی مغایرت وجود دارد که تلاش داریم هر چه سریعتر رفع شود و در عین حال باقی مانده خسارات بخش کشاورزی را زودتر پرداخت کنیم.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: طی روزهای اخیر شیوه نامه حمایت از صنایع آسیب دیده از سیل ابلاغ شده و طی هفته آینده برای حمایت از صنایع و گردشگری به بانک ها اعلام می گردد.

   مهندس غراوی ادامه داد: از آغاز عملیات بازسازی و نوسازی تا به امروز دستگاه های اجرایی و بانک ها همکاری خوبی داشته اند که ماحصل آن رضایت شهروندان بوده است.

  پایان خرداد۹۹ است
  پایان خرداد۹۹ است
  پایان خرداد۹۹ است
  پایان خرداد۹۹ است

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *