اتصال ۲۷۸ روستا از ۳۰۸ روستابه فیبر نوری در گلستان
اتصال ۲۷۸ روستا از ۳۰۸ روستابه فیبر نوری در گلستان
مدیر مخابرات منطقه گلستان در کارگاه آموزشی ویژه خبرنگاران استان از اتصال 278 روستای استان به فیبر نوری خبرداد .

مدیر مخابرات منطقه گلستان در کارگاه آموزشی ویژه خبرنگاران استان از اتصال ۲۷۸ روستای استان به فیبر نوری خبرداد .

وی گفت : طرح توسعه فیبر نوری در استان مدتی است که شروع شده است و بعنوان نهضت جهادی شرکت مخابرات ایران در سال ۱۴۰۱ در قالب جدیدی قرار گرفته و ازاولویت اجرایی ویژه ای برخوردار شده است.
وی صنعت مخابرات را از صنایع پیشتاز در دنیا دانست و گفت : در این زمینه تحولات بسیاری را شاهد هستیم و از آنجایی جایگاه مخابرات بسیار ویژه بوده که تامین کننده زیرساختهای ارتباطی کشور است .
شهمرادی با اشاره به اینکه مجهز شدن به فناوری ها و تجهیزات بروز میتواند عامل مهمی در ایجاد زیرساختهای ماندگار باشد افزود : توسعه و تامین زیرساختهای ارتباطی استان بر بستر فیبر نوری علاوه بر دسترسی مردم استان به ارتباطات مخابراتی با کیفیت ، میتواند کمک بزرگی به پیشرفت استان درتمامی ابعاد نماید.
دکتر غلامعلی شهمرادی از آغاز بکار طرح” نجما” تحت عنوان نهضت جهادی شرکت مخابرات ایران نیز خبر داد و گفت : امسال این طرح در استان گلستان کلید خواهد خورد که امیدواریم جزء استانهای پیشرو در کشور باشیم .


لازم به ذکر است کارگاه آموزشی یکروزه ویژه خبرنگاران استان گلستان با هدف آگاهی بیشتر اصحاب رسانه از نحوه برقراری ارتباطات مخابراتی و آشنایی با مفاهیم ، اصطلاحات و تجهیزات مخابراتی به میزبانی مخابرات منطقه گلستان برگزار شد.

  • نویسنده : حمیدرضا محمدیاری