×
×

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
چکش کاری لایحه جامع روزنامه‌نگاری در دولت

 • کد نوشته: 36319
 • ۱۴۰۱-۱۲-۲۶
 • ۰
 • محمد مهدی اسماعیلی در سفر خود به خراسان شمالی و در حاشیه برنامه افتتاحیه جشنواره موسیقی مقامی که شامگاه ۲۵ اسفند ماه برگزار شد، در پاسخ به  این پرسش در خصوص مشکلات رسانه ها، اظهار کرد: لایحه جامع روزنامه‌نگاری در حال چکش کاری در دولت است و به محض تمام شدن به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.
  چکش کاری لایحه جامع روزنامه‌نگاری در دولت
 • تبلیغ هدفمند

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از چکش کاری لایحه جامع روزنامه‌نگاری در دولت خبر داد.

  محمد مهدی اسماعیلی در سفر خود به خراسان شمالی و در حاشیه برنامه افتتاحیه جشنواره موسیقی مقامی که شامگاه ۲۵ اسفند ماه برگزار شد، در پاسخ به  این پرسش در خصوص مشکلات رسانه ها، اظهار کرد: لایحه جامع روزنامه‌نگاری در حال چکش کاری در دولت است و به محض تمام شدن به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.

  وی تاکید کرد: بخش مهمی از مشکلات رسانه ها از جمله سختی کار نیز در آن دیده می‌شود تا پس از چکش کاری به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

  وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگر در خصوص عدم حمایت های صندوق اعتباری هنر، بیان کرد: در دوران کرونا با دستور ویژه رئیس جمهور ۵۰۰ میلیارد تومان در اختیار صندوق قرار گرفت تا پرداخت‌های بلاعوض به اعضای این صندوق انجام شود که در ۳ نوبت اتفاق افتاد.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: از ابتدای امسال نیز فعالیت های فرهنگی و هنری ما عادی شده است اما با این حال برای بخش های مختلف که در جمع بندی همکاران ما وجود داشت، کمک هایی را در نظر خواهیم گرفت.

  وی در پاسخ به پرسش دیگر در خصوص جایگاه فرهنگ و هنر در برنامه هفتم توسعه، گفت: در حال تدوین احکام فرهنگ و هنر در برنامه هفتم توسعه هستیم.

  وی ادامه داد: حوزه های مختلف تلاش می کنند اهداف مورد نظر را به برنامه اضافه کنند. در خصوص حوزه فرهنگ و هنر نیز کارگروه فرهنگی آن با مسئولیت بنده بود.

  اسماعیلی اظهار کرد: احکام را آماده کرده ایم و امیدواریم که روز جمعه بتوانیم با تفاهمی که در هیئت دولت برقرار می شود احکام پیش‌بینی‌شده به تایید برسد و به عنوان احکام لایحه تقدیم مجلس شود.

  انتهای پیام

   

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *