×
×

استاندار خراسان شمالی
نظام آموزش و پرورش باید دسیسه های دشمنان را پیش بینی کند

 • کد نوشته: 36418
 • ۱۴۰۱-۱۲-۲۹
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب کار به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری، اظهار کرد: دشمن به‌دنبال جنگ روانی است و در همین راستا، جامعه هدف خود را دانش‌آموزان و دانشجویان قرار داده است. لذا  نظام آموزش و پرورش باید همیشه هوشیار بوده و دسیسه های دشمن را پیش بینی کند.
  نظام آموزش و پرورش باید دسیسه های دشمنان را پیش بینی کند
 • تبلیغ هدفمند

   استاندار خراسان‌شمالی برضرورت پیش بینی دسیسه های دشمنان و هوشیاری در مقابله با آن ها توسط نظام آموزش و پرورش، تاکید کرد.

  به گزارش بازار کسب کار به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری، اظهار کرد: دشمن به‌دنبال جنگ روانی است و در همین راستا، جامعه هدف خود را دانش‌آموزان و دانشجویان قرار داده است. لذا  نظام آموزش و پرورش باید همیشه هوشیار بوده و دسیسه های دشمن را پیش بینی کند.

  با اشاره به مسمومیت های اخیر دانش آموزان افزود: معلمان باید علاوه بر آموزش های دفاعی و حوادث طبیعی، دیگر آموزش ها همانند کاهش استرس در مدارس و دانش آموزان را مدنظر قرار دهند.

  وی در ادامه به مقام و منزلت معلمان اشاره کرد و گفت: حرفه‌ معلمی، افتخاری بزرگ و برخوردار از شرافت و منزلتی والاست و معلمان پرچمدار عرصه علم‌آموزی و اسباب نجات بشریت از گرداب جهل هستند.

  حسین نژاد در ادامه این نشست با بیان اینکه اسکان مسافران نوروزی در مدارس تعیین شده استان با اولویت معلمان و فرهنگیان باشد، خاطرنشان کرد: اسکان افراد غیر از معلمان نیز بلامانع است چرا که این استان به باب الرضا مشهور بوده و امید است تا خاطره خوشی در ذهن آن ها ایجاد شود.

  حسین نژاد همچنین بر تجهیز مدارس تعیین شده برای اسکان مسافران تاکید کرد.

  انتهای پیام

  نویسنده: حمیدرضا محمدیاری

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *