×
×

کشف ۳۵۰ قلم کالای قاچاق آرایشی و بهداشتی در خراسان شمالی

 • کد نوشته: 37238
 • ۱۴۰۲-۰۲-۰۵
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از کشف ۳۵۰ قلم کالای قاچاق آرایشی و بهداشتی طی سال گذشته توسط کارشناسان این حوزه خبر داد و گفت: در این راستا ۴۳ پرونده بررسی و به مراجع قضایی ارسال شده است. دکتر سید علی وکیلی در گفت و گو با ایسنا، اظهار […]

  کشف ۳۵۰ قلم کالای قاچاق آرایشی و بهداشتی در خراسان شمالی
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از کشف ۳۵۰ قلم کالای قاچاق آرایشی و بهداشتی طی سال گذشته توسط کارشناسان این حوزه خبر داد و گفت: در این راستا ۴۳ پرونده بررسی و به مراجع قضایی ارسال شده است.

  دکتر سید علی وکیلی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: نظارت بر داروخانه‌ها، عطاری‌ها و مراکز عرضه کالاهای آرایشی و بهداشتی یکی از وظایف معاونت غذا و دارو است.

  وی با اشاره به عملکرد این معاونت طی سال گذشته در راستای مبارزه به قاچاق کالاهای غیر مجاز، گفت: در این راستا بیش از یک هزار بازرسی از داروخانه‌ها، عطاری‌ها و مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی انجام شده است.

  معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان اینکه از داروخانه‌ها ۴۷ قلم کالای قاچاق که تماما در حوزه آرایشی بودند، کشف شده است، تصریح کرد: از سایر مراکز بیش از ۱۰۰ قلم کالای قاچاق به ارزش بیش از ۳۸۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

  وی با تأکید بر اینکه ۲۰۰ گشت مشترک با سایر نهادهای نظارتی طی سال گذشته انجام شده است، گفت: ۴۳ پرونده تخلف بررسی و به مراجع قضایی ارسال شد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *