تردد بیش از یک میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی
تردد بیش از یک میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تردد یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۶۳۰ وسیله نقلیه طی ایام تعطیلات عید فطر در محورهای این استان به ثبت رسید. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی این اداره کل، محمد مشتری اظهار کرد: این میزان تردد نسبت […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تردد یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۶۳۰ وسیله نقلیه طی ایام تعطیلات عید فطر در محورهای این استان به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی این اداره کل، محمد مشتری اظهار کرد: این میزان تردد نسبت به تعطیلات عید فطر سال گذشته ۱۹ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: تردد ورودی استان طی این مدت بیش از ۱۶۱ هزار وسیله نقلیه بوده است که نسبت به هفته قبل ۱۲۶ درصد و نسبت به سال قبل (مدت مشابه قمری) ۲۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مشتری اظهار کرد: همچنین در این مدت بیش از ۱۶۴ هزار وسیله نقلیه از استان خارج شد که نسبت به هفته قبل ۸۰ درصد و نسبت به سال قبل (مدت مشابه قمری) ۴۰ درصد افزایش یافته است.

وی پرترددترین محور در این بازه زمانی را شیروان – بجنورد (بجنورد) و بالعکس و کم ترددترین محور را جاجرم – امیرآباد (جاجرم) و بالعکس ذکر و اضافه کرد: پرترافیک‌ترین محور در این مدت جنگل گلستان – چمن بید (چشمه خان) بوده است.

به گفته مشتری، طی این ایام، زمان اوج تردد ثبت شده در راه‌های این استان ساعت ۱۹ الی ۲۰ روز یکشنبه ۳ اردیبهشت بوده است.

انتهای پیام