همکاری مسئولان برای پیشبرد امور، معطوف به امور حزبی و جناحی نباشد
همکاری مسئولان برای پیشبرد امور، معطوف به امور حزبی و جناحی نباشد

ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت همکاری و همراهی مدیران بخش‌های مختلف برای پیشبرد مسائل گوناگون ازجمله نیازهای درمانی استان، گفت: اگر در مجموعه‌ای تیم مدیریتی جدیدی مستقر شده، سایر مسئولان ازجمله مدیران سابق، شرعاً و قانونا ملزم به کمک برای پیشبرد امور آن دستگاه و مجموعه هستند و […]

ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت همکاری و همراهی مدیران بخش‌های مختلف برای پیشبرد مسائل گوناگون ازجمله نیازهای درمانی استان، گفت: اگر در مجموعه‌ای تیم مدیریتی جدیدی مستقر شده، سایر مسئولان ازجمله مدیران سابق، شرعاً و قانونا ملزم به کمک برای پیشبرد امور آن دستگاه و مجموعه هستند و هیچ‌کس حق ندارد بگوید چون مدیر مجموعه جزو تیم من نیست پس کمک نمی‌کنم.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری شب گذشته در دیدار سرپرست و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان که به مناسبت هفته سلامت برگزار شد، با تأکید بر کار خالصانه، اظهار کرد: اگر ادعای مردمی و مکتبی بودن داریم باید متناسب با این ادعا نیز کار و فعالیت کنیم.

وی افزود: تمامی مسئولان باید به‌عنوان خادم برای خدمت به مردم وارد عرصه شده و فعالیت و توان خود را به صرفا حزب، گروه و تیم خود معطوف نکنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با اشاره به کمبودهای بخش درمان در خراسان شمالی، اظهار کرد: این استان نیاز ویژه‌ای به بیمارستان دارد و کمبود آن موجب شده تا بیماران برای درمان به سایر استان‌ها سفر کنند.

وی تصریح کرد: جابجایی بیمار آن هم از استان‌های محروم هزینه‌های بسیاری را برای افراد و اقشار کم‌درآمد ایجاد کرده و موجب محرومیت بیشتر می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی اضافه کرد: بر این اساس باید مدیران حوزه سلامت استان به‌طور مستمر پیگیر رفع مشکلات و کاستی‌های موجود باشند و از سوی دیگر سایر دستگاه‌ها و مدیران مسئول نیز باید همکاری لازم را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری افزود: تأمین بهداشت و سلامت جامعه تنها متوجه وزارت بهداشت نیست؛ بلکه تمامی دستگاه‌ها در این زمینه مسئول هستند.

امام‌جمعه بجنورد در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: دشمنان انقلاب به دنبال تضعیف و ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب اسلامی هستند؛ ازاین‌رو همه باید در برابر این توطئه هوشیار باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری اضافه کرد: دشمنان با کوچک‌ترین مشکل این نظام، اصل جمهوری اسلامی را زیر ذره‌بین و سؤال می‌برند و با انتشار مشکلات در فضای مجازی، تشنج و تنش ایجاد می‌کنند، درحالی‌که این قبیل مشکلات و مسائل نادرست، در همان کشورها بسیار بیشتر از ایران اسلامی رواج دارد که نمونه آن نیز آمار بالای کشته‌شدگان توسط پلیس در کشورهای غربی است.

گفتنی است، نهم تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه هفته سلامت نام دارد و عبارت «سلامت برای همه با پزشک خانواده» به‌عنوان شعار این هفته در سال ۱۴۰۲ انتخاب شده است.

انتهای پیام