ثبت بیش از ۶۱ هزار تخلف سرعت در محورهای خراسان شمالی
ثبت بیش از ۶۱ هزار تخلف سرعت در محورهای خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ثبت ۶۱ هزار و ۹۳۷ تخلف سرعت در محورهای این استان طی فروردین ماه خبر داد. محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: تردد ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۳۸۱ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ثبت ۶۱ هزار و ۹۳۷ تخلف سرعت در محورهای این استان طی فروردین ماه خبر داد.

محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: تردد ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۳۸۱ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی طی فروردین ماه به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد کاهش یافته است.

وی گفت: در این مدت بیش از ۸۷۵ هزار وسیله نقلیه وارد و بیش از ۹۵۰ هزار وسیله نقلیه از استان خارج شدند که در مقایسه با سال گذشته به ترتیب ۱.۶۲ درصد کاهش و ۵.۲۷ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی همچنین میزان تخلف ثبت شده توسط دوربین های ثبت تخلف در یک ماه فروردین را ۶۱ هزار و ۹۳۷ مورد برشمرد و گفت: پرترددترین محور  در این مدت، بجنورد – شیروان و بالعکس با ثبت بیش از ۶۴۹ هزار تردد وسیله نقلیه بوده است.

مشتری افزود: بر اساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور،  چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس پرترددترین و صفی آباد – گراتی و بالعکس کم ترددترین محور بوده است.

وی محور میامی – گرمه (گرمه) را دارای بیشترین درصد تردد وسایل نقلیه سنگین ذکر و اظهارکرد: در این بازه زمانی، محور چمن بید – گرمه و بالعکس دارای بیشترین سرعت متوسط تردد و بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز بود. 

این مسئول، ساعت اوج تردد در فروردین ماه امسال را ۱۷  تا  ۱۹ دانست و ادامه داد: بیشترین درصد تخلف فاصله غیرمجاز در محور چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس ثبت شد.

انتهای پیام