×
×

تجهیزات نوین جایگزین تجهیزات فرسوده هلال احمر خراسان شمالی می شود

 • کد نوشته: 37448
 • ۱۴۰۲-۰۲-۱۶
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی با اشاره به فرسوده بودن برخی تجهیزات جمعیت هلال احمر استان گفت: با توجه به کوهستانی و حادثه خیز بودن خراسان شمالی، به زودی تجهیزات نوین جایگزین تجهیزات فرسوده می شود. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در جمع مدیران، معاونان، مربیان […]

  تجهیزات نوین جایگزین تجهیزات فرسوده هلال احمر خراسان شمالی می شود
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی با اشاره به فرسوده بودن برخی تجهیزات جمعیت هلال احمر استان گفت: با توجه به کوهستانی و حادثه خیز بودن خراسان شمالی، به زودی تجهیزات نوین جایگزین تجهیزات فرسوده می شود.

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در جمع مدیران، معاونان، مربیان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان به مناسبت هجدهم اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر اظهار کرد: ترویج فرهنگ داوطلبی، به روز رسانی تجهیزات و آموزش از ارکان مهم پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر است.

  وی پیشبرد اهداف هلال احمر را منوط به افزایش تجهیزات و امکانات دانست و افزود: علاوه بر این موارد، آموزش در امداد رسانی حرف اول را می زند زیرا جان امدادگران بسیار حائز اهمیت است.

  حسین نژاد آموزش و نحوه امدادرسانی در حوادث و بحران ها را در راس تمام موضوعات دانست و گفت: استفاده از تجربیات نوین و نحوه مداخله در نوع امدادرسانی، در سایه آموزش های به روز محقق می شود.

  وی گسترش و نهادینه شدن فرهنگ داوطلبی در سطح جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: نمونه بارز این فرهنگ داوطلبی را می توان در زلزله اخیر شهرستان خوی مشاهده کرد لذا توسعه این فرهنگ نقش موثری در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر خواهد داشت.

  نماینده عالی دولت در استان به نقش مهم داوطلبان هلال احمر اشاره و خاطرنشان کرد: آموزش های لازم و داشتن حداقل تجهیزات برای امدادگران الزامی است.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی نیز در ادامه با بیان اینکه به هزار حادثه سال گذشته امداد رسانی شده است، گفت: این میزان عملیات امدادی نشان دهنده حادثه خیز بودن خراسان شمالی است و امداد رسانی به موقع و سریع، نیاز ضروری استان است.

  مهدی رشیدی اظهار کرد: سال های گذشته اعتبارات جمعیت هلال احمر ناچیز بود اما با نگاه ویژه توانستیم تخصیص اعتبارات را افزایش دهیم.

  وی افزود: تخصصی شدن امدادرسانی در هلال احمر، آمادگی این جمعیت را در مقابله با انواع بحران ها افزایش می دهد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *