×
×

فراخوانی برای شرکت‌های فعال در حوزه تعیین تراز آبخوان‌ها

 • کد نوشته: 37462
 • ۱۴۰۲-۰۲-۱۶
 • ۰
 • شرکت‌های فعال در حوزه تعیین تراز آبخوان‌ها توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری شناسایی می‌شوند و توانمندی آنها به نیازهای کشور متصل می‌شود. به گزارش ایسنا، ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با هدف حمایت از طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه تعیین […]

  فراخوانی برای شرکت‌های فعال در حوزه تعیین تراز آبخوان‌ها
 • تبلیغ هدفمند

  شرکت‌های فعال در حوزه تعیین تراز آبخوان‌ها توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری شناسایی می‌شوند و توانمندی آنها به نیازهای کشور متصل می‌شود.

  به گزارش ایسنا، ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با هدف حمایت از طرح‌ها و ایده‌های فناورانه در حوزه تعیین تراز آب‌های زیرزمینی و برآورد حجم آبخوان‌ها، فراخوانی برای شناسایی شرکت‌ها، فناوران، محققان و پژوهشگران واجد شرایط منتشر کرد.

  همه شرکت‌ها و فناوران باتجربه و دارای رزومه مرتبط که آمادگی کمک به معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان را در این زمینه دارند، می‌توانند توانمندی‌های خود را عرضه و در این فراخوان مشارکت کنند.

  به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، مجموعه‌های فعال و دارای ظرفیت دانشی و تخصصی در زمینه تعیین تراز آبخوان‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات این فراخوان به این آدرس مراجعه کنند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *