×
×

آزمون صلاحیت پزشکی عمومی برگزار می‌شود

 • کد نوشته: 37680
 • ۱۴۰۲-۰۲-۲۶
 • ۰
 • نخستین آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در سال ۱۴۰۲،در هفته جاری برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، نخستین آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در روز پنج‌شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه توسط دانشگاه‌های علوم‌پزشکی برگزار می‌شود. آزمون صلاحیت بالینی پزشکی، یک آزمون سراسری برای دانشجویان پزشکی است که ارزیابی دانشجویان پس از اتمام دوره کارورزی به عنوان هدف […]

  آزمون صلاحیت پزشکی عمومی برگزار می‌شود
 • تبلیغ هدفمند

  نخستین آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در سال ۱۴۰۲،در هفته جاری برگزار می‌شود.

  به گزارش ایسنا، نخستین آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در روز پنج‌شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه توسط دانشگاه‌های علوم‌پزشکی برگزار می‌شود.

  آزمون صلاحیت بالینی پزشکی، یک آزمون سراسری برای دانشجویان پزشکی است که ارزیابی دانشجویان پس از اتمام دوره کارورزی به عنوان هدف اصلی این آزمون به حساب می‌آید. توانایی‌هایی بالینی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته پزشکی عمومی در این آزمون مورد بررسی قرار می‌گیرد. آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی از آزمون‌ها و ارزیابی‌هایی که پس از اتمام بخش‌های مختلف بالینی برگزار می‌شود، متفاوت است. 

  آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی برخلاف بسیاری دیگر از آزمون‌ها نمره ندارد و فقط نتیجه «قبولی» یا «رد شدن» به شرکت‌کنندگان اعلام می‌شود. افرادی که با موفقیت این آزمون را سپری می‌کنند، گواهی مبنی بر تایید صلاحیت بالینی دریافت می‌کنند و ممانعتی از نظر کار یا شرکت در دوره تخصص نخواهند داشت.

  آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در روزهای پنج‌شنبه، ۲۶ مرداد؛ پنج‌شنبه ۹ آذر و ۱۹ بهمن ماه سال جاری نیز برگزار می‌شود. 

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *