×
×

طالبان الگوهای دیپلماتیک را رعایت کرده و به معاهدات آبی متعهد باشد

 • کد نوشته: 37819
 • ۱۴۰۲-۰۳-۰۱
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی عضو فراکسیون امنیت پایدار و روابط خارجی پویای مجلس بر ضرورت رعایت الگوهای دیپلماتیک توسط گروه طالبان و اجرای معاهدات آبی بین دو کشور تاکید کرد. محمد وحیدی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تاکید ریاست جمهوری مبنی بر ضرورت تخصیص دادن حق‌آبه هیرمند به مردم و منطقه سیستان و […]

  طالبان الگوهای دیپلماتیک را رعایت کرده و به معاهدات آبی متعهد باشد
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی عضو فراکسیون امنیت پایدار و روابط خارجی پویای مجلس بر ضرورت رعایت الگوهای دیپلماتیک توسط گروه طالبان و اجرای معاهدات آبی بین دو کشور تاکید کرد.

  محمد وحیدی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تاکید ریاست جمهوری مبنی بر ضرورت تخصیص دادن حق‌آبه هیرمند به مردم و منطقه سیستان و بلوچستان، تاکید کرد: گروه طالبان باید ضمن رعایت الگوهای دیپلماتیک، تماماً به معاهدات گذشته بین دو کشور متعهد باشد.

  این نماینده مجلس به خشکسالی در کشور نیز اشاره کرد و افزود: آمارها بیانگر کاهش بی سابقه بارندگی در نقاط مختلف کشور است و باید کارگروه ویژه مقابله با تنش آبی، فعال باشد.

  وی خاطرنشان کرد: احتمال می رود که خشکسالی بیش از سال های دیگر بر نقاط مختلف کشور تاثیرگذار باشد و باید برای کنترل چالش های این پدیده برنامه ریزی شود.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *