آغاز ثبت‌نام طرح دستیار فناوری ویژه دانشجویان از ۶ خرداد
آغاز ثبت‌نام طرح دستیار فناوری ویژه دانشجویان از ۶ خرداد

ثبت‌نام دوره دوم طرح دستیار فناوری ویژه دانشجویان از ۶ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۲۶ خرداد ماه جاری ادامه خواهد یافت. به گزارش ایسنا، «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک‌های علم و فناوری در هر استان از سوی معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم برنامه‌ریزی شده است. این طرح […]

ثبت‌نام دوره دوم طرح دستیار فناوری ویژه دانشجویان از ۶ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۲۶ خرداد ماه جاری ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک‌های علم و فناوری در هر استان از سوی معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم برنامه‌ریزی شده است. این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزه‌های دانشجویان در راستای استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه محور، پاسخگو و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید و نشاط و القای تفکر آموزش پویا در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص تنظیم و برنامه‌ریزی شده است. 

ثبت‌نام دوره دوم طرح دستیار فناوری به منظور بهبود توانمندی دانشجویان در حوزه مهارت‌های مرتبط با کسب و کار و توسعه فردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از ۶ خرداد ماه آغاز می‌شود.

گذراندن دوره ۶ماهه در شرکت‌های فناور دانش‌بنیان، دریافت گواهی پایان دوره از پارک علم و فناوری، مهارت‌آموزی و آشنایی با محیط کسب و کار از جمله مزایای این طرح است.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند از طریق آدرس https://www.parkintern.ir اقدام کنند.

انتهای پیام