درخشش لوله گستر اسفراین در جشنواره ملی ستارگان روابط عمومی ایران
درخشش لوله گستر اسفراین در جشنواره ملی ستارگان روابط عمومی ایران

ایسنا/خراسان شمالی شرکت لوله گستر اسفراین توانست در جشنواره ملی ستارگان روابط عمومی ایران، دو نشان افتخار ملی کسب کرده و بدرخشد. به گزارش ایسنا، نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان و به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه […]

ایسنا/خراسان شمالی شرکت لوله گستر اسفراین توانست در جشنواره ملی ستارگان روابط عمومی ایران، دو نشان افتخار ملی کسب کرده و بدرخشد.

به گزارش ایسنا، نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان و به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.

درواقع، روابط عمومی مغز متفکر و موتور محرکه و شریان حیاتی و دائمی کسب و کار یا سازمان است. روابط عمومی هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند داده و هدف و چگونگی برنامه‌ها را ترسیم می‌کند.

شرکت لوله گستر واقع در شهرستان اسفراین واحد صنعتی مهمی در خاورمیانه است و نقش موثری در رونق تولید و اشتغال این خطه از شمال شرق کشور ایفا می کند؛ ضمن اینکه میزان تولید این واحد صنعتی در این سال ها روند رو به رشدی داشته و با افزایش تولید روبه رو بوده است.

در این راستا، دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با پیام رئیس انجمن جهانی روابط عمومی و با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از بزرگان و اساتید رشته ارتباطات در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد «بررسی نقش روابط عمومی ها در جهاد تبیین» برگزار شد.

اهدای لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد

نگاه مثبت گرایانه و حمایتی مدیرعامل مجتمع لوله گستر اسفراین از روابط عمومی باعث شد تا لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد این جشنواره به دلیل تسلط بر علم ارتباطات و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت در ارتباط با رسانه‌ها به مازیار زند مدیر ارشد این مجموعه اعطا شود.

بارز بودن شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذی‌نفعان و نگاه تعالی جویانه به حوزه ارتباطات روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی از مهمترین دلایل اهدای این عنوان توسط هیأت داوران اعلام شد.

کسب عنوان ستاره ملی روابط عمومی توسط لوله گستر اسفراین

همچنین به دلیل تلاش های بی وقفه در حوزه روابط عمومی و تعاملات خوب در این حوزه، محمد عرفان زارعی، مدیر روابط عمومی مجتمع صنعتی لوله گستر نیز عنوان ستاره ملی روابط عمومی را کسب کرد.

ایجاد تحول و پویایی در حوزه ارتباطات و تشریفات شرکت، تسلط و بهره مندی مفید از روش های مدرن، پیاده سازی تحول دیجیتال در حوزه روابط عمومی و درخشش در عرصه های مختلف و کسب شایستگی لازم از جمله موضوعاتی بود که پس از بررسی توسط اساتید برجسته روابط عمومی کشور به عنوان هیأت داوران، سبب اعطای تندیس و لوح ستاره ملی روابط عمومی ایران به زارعی مدیر روابط عمومی مجتمع صنعتی لوله گستر شد.

درخشش لوله گستر اسفراین در جشنواره ملی ستارگان روابط عمومی ایران

کسب این عناوین توسط دو مدیر برجسته مجتمع لوله گستر اسفراین که در سال های اخیر شاهد رونق و رشد تولید در این مجموعه بودیم، نشان از این دارد که می توان با تکیه بر روابط عمومی و اعتماد بر آن ها، گام های بسیار خوبی را در هر دستگاهی برداشت.

طی این آیین در مجموع ۹ نفر از ستارگان ارتباطی مدیر ارشد و ۲۳ ستاره ملی روابط عمومی ایران شامل سازمان انرژی اتمی، بانک شهر، شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیارایران (همراه اول)، اپراتور ایرانسل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت راه وشهرسازی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، شرکت لوله گستر اسفراین، گروه مالی گردشگری، شرکت فولاد سفیددشت، شرکت فولاد خراسان، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شرکت کیمیا اسپیدی، شرکت فولاد هرمزگان، شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند.

انتهای رپرتاژ آگهی