تردد بیش از ۱۸ میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی
تردد بیش از ۱۸ میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: طی دو ماه گذشته، تردد ۱۸ میلیون و ۷۰۱ هزار و ۲۳۸ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی ثبت شد. علی ربانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش یک درصدی […]

ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: طی دو ماه گذشته، تردد ۱۸ میلیون و ۷۰۱ هزار و ۲۳۸ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی ثبت شد.

علی ربانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش یک درصدی تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهارکرد: طی این مدت بیش از یک میلیون و ۷۳۶ هزار وسیله نقلیه وارد استان شدند که در مقایسه با سال قبل ۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

علی ربانی افزود: بیش از یک میلیون و ۷۸۴ هزار وسیله نقلیه هم از استان خارج شدند که حاکی از افزایش ۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی خاطرنشان کرد: ۵۱ دستگاه تردد شمار، ۲۷ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۴۰ سامانه ثبت تخلف سرعت در شبکه راه های خراسان شمالی فعال است.

۶۰۰ کیلومتر راه در این استان وجود دارد که از این مساحت، ۲۱۰ کیلومتر طول بزرگراه های استان است و در خراسان شمالی آزادراه وجود ندارد.

طی سال گذشته ماهانه حدود ۴۹ هزار تخلف سرعت به طور میانگین در محورهای مواصلاتی این استان به ثبت رسیده است؛ در سال گذشته محور گرمه – چمن بید بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز، محور گراتی – صفی آباد بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز و محور چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس بیشترین درصد تخلف فاصله غیرمجاز را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام