بازدید رییس مجلس از طرح استحصال آب‌های زیر زمینی شیروان
بازدید رییس مجلس از طرح استحصال آب‌های زیر زمینی شیروان

طی امروز دهم خرداد ماه دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به صورت هوایی و با بالگرد از طرح استحصال آب های زیرزمینی بازدید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر محمد باقر قالیباف طی سفری یک روزه در خراسان شمالی حضور یافته که اولین مقصد سفر وی به شهرستان شیروان و بازدید از پروژه […]

طی امروز دهم خرداد ماه دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به صورت هوایی و با بالگرد از طرح استحصال آب های زیرزمینی بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد باقر قالیباف طی سفری یک روزه در خراسان شمالی حضور یافته که اولین مقصد سفر وی به شهرستان شیروان و بازدید از پروژه های صنعتی و همچنین پروژه استحصال آب زیرزمینی در منطقه گلیل و سرانی بوده است.

خراسان شمالی یکی از استان هایی است که چندین سال است که به شدت با کاهش میزان بارندگی و خشکسالی مواجه شده است و در حال حاضر کاهش بارندگی مشکلات زیادی را در حوزه های مختلف همچون کشاورزی، تامین آب شرب و …. ایجاد کرده است.

پروژه استحصال آب زیرزمینی در منطقه گلیل و سرانی از جمله پروژه هایی بود که در سفر ریاست جمهور به خراسان شمالی مصوب شد و برای اجرای آن اعتبار در نظر گرفته شده است.

قرار بر این است تا دکتر قالیباف بعد از شهرستان شیروان در اسفراین برای حضور در یادواره شهدا شرکت کند.

افتتاح خط تولید بوکسیت و بازدید از مجتمع آلومینای جاجرم، بازدید از واحد تولیدی نیمه کاره سیمان سمنگان و شرکت در شورای اداری از دیگر برنامه های سفر یک روزه رییس مجلس به خراسان شمالی است.

انتهای پیام