×
×

اعضای هیات علمی برای آزمون‌های ارشد و دکتری سؤال پیشنهاد می‌دهند

 • کد نوشته: 38101
 • ۱۴۰۲-۰۳-۱۳
 • ۰
 • سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از دریافت سؤالات پیشنهادی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۱۴۰۳ از طریق سامانه طراحان سؤال خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر علی صدر با اعلام این خبر گفت: در نظر است برای آزمون‌های ورودی سراسری مقاطع کارشناسی ارشد […]

  اعضای هیات علمی برای آزمون‌های ارشد و دکتری سؤال پیشنهاد می‌دهند
 • تبلیغ هدفمند

  سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از دریافت سؤالات پیشنهادی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۱۴۰۳ از طریق سامانه طراحان سؤال خبر داد.

  به گزارش ایسنا، دکتر علی صدر با اعلام این خبر گفت: در نظر است برای آزمون‌های ورودی سراسری مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در اسفند سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد، جمع‌آوری سؤالات از اعضای هیئت علمی از طریق سامانه طراحان سؤال سازمان سنجش انجام شود، لذا مکاتباتی در این زمینه برای اطلاع رسانی به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی صورت گرفته است.

  سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه کمیته سیاست‌گذاری آزمون‌های الکترونیک سازمان سنجش، از اعضای هیئت علمی دعوت شده است ضمن عضویت در «سامانه طراحان سؤال» سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس https://iais.sanjesh.org در طراحی سؤال برای آزمون‌های ورودی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مشارکت کرده و سؤالات مورد نظر خود را با توجه به سرفصل‌های موجود در سامانه تا ۴ تیر ماه سال جاری از طریق سامانه طراحان سؤال ارسال کنند.

  وی در پایان با اشاره به فرایند بررسی سؤالات ارسالی، افزود: سؤالات ارسالی پس از ثبت در مخزن سامانه و طی شدن فرایند داوری و ارزیابی در بانک سؤالات الکترونیک قرار خواهد گرفت.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *