×
×

در سال جاری
جذب ۲۵ هزار معلم حق‌التدریس

 • کد نوشته: 4122
 • ۱۳۹۹-۰۳-۲۹
 • ۰
 • به گزارش روز پنجشنبه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، «محسن حاجی میرزایی» در جمع اصحاب رسانه در خراسان شمالی با اشاره به اقدام وزارت آموزش‌وپرورش برای تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس اظهار داشت: درباره تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس قانونی برای این اقدام وجود دارد که تا پایان برنامه ششم متناسب با ردیف و اعتبارات دولتی اختصاص‌یافته و این اقدام انجام شود.
  جذب ۲۵ هزار معلم حق‌التدریس
 • تبلیغ هدفمند

  به گزارش روز پنجشنبه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، «محسن حاجی میرزایی» در جمع اصحاب رسانه در خراسان شمالی با اشاره به اقدام وزارت آموزش‌وپرورش برای تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس اظهار داشت: درباره تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس قانونی برای این اقدام وجود دارد که تا پایان برنامه ششم متناسب با ردیف و اعتبارات دولتی اختصاص‌یافته و این اقدام انجام شود.

  وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به میزان تبدیل وضعیت در سال جاری گفت: برای امسال ۲۵هزار تبدیل وضعیت حق‌التدریسی‌ها در نظر گرفته ‌شده که فرآیندهای مربوط به آن به همراه اولویت‌ها، امتیازات و بخشنامه‌های مربوطه ابلاغ‌ شده است.

  جذب ۲۵ هزار معلم حق‌التدریس
  جذب ۲۵ هزار معلم حق‌التدریس

  حاجی میرزایی درباره آخرین وضعیت مدارس سنگی نیز گفت: خراسان شمالی نقطه آغاز حذف مدارس سنگی است که امیدواریم با سرعت برای سایر استان‌ها این کار را انجام دهیم.

  وی با اشاره به مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در ساخت فضاهای آموزشی گفت: در چند دهه گذشته پدیده تأثیرگذار خیرین مدرسه‌ساز در کشور مطرح‌ شده و اکنون سهم خیرین نیز روند افزایشی داشته و سهم دولت نیز متناسب با آن اختصاص پیدا می‌کند.

  حاجی میرزایی از اختصاص هزار میلیارد تومان کمک خیرین در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال دولت ۳هزار و۳۵۰میلیارد تومان را با توجه به فعالیت و کمک خیران اختصاص خواهد داد.

  وی در پایان از افزایش اعتبارات احداث و تجهیز مدارس در کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتبارات دولتی ساخت، احداث و تجهیز مدارس نسبت به ۳سال گذشته ۱۶۰درصد افزایش‌یافته که نشان از اراده دولت برای ایجاد فضای و استاندارد در موضوع فضاهای آموزشی است.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *