اعزام ۲۰۰۰ زائر اربعین از خراسان شمالی توسط ناوگان عمومی به مرز مهران
اعزام ۲۰۰۰ زائر اربعین از خراسان شمالی توسط ناوگان عمومی به مرز مهران

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اعزام ۲۰۰۵ زائر اربعین حسینی از خراسان شمالی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز مهران (۲۷ مرداد تا ۵ شهریور ماه) خبر داد. محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: طی این مدت، ۷۷ دستگاه ناوگان حمل […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اعزام ۲۰۰۵ زائر اربعین حسینی از خراسان شمالی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز مهران (۲۷ مرداد تا ۵ شهریور ماه) خبر داد.

محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: طی این مدت، ۷۷ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی شامل ۷۴ دستگاه اتوبوس و سه دستگاه سواری کرایه عمومی زائران اربعین حسینی را از شهرستان های مختلف خراسان شمالی به مرز مهران منتقل کردند.

وی ادامه داد: ۴۵۰ زائر حسینی از استان توسط ناوگان اتوبوسی و به میزبانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که در ۲۹ مرداد ماه به مرز مهران اعزام شده بودند پس از گذشت یک هفته به استان بازگشتند.

مشتری خاطرنشان کرد: توصیه می شود زائران اربعین، طوری برنامه ریزی کنند تا بازگشت خود از این سفر معنوی را به اوج سفر (۱۰ تا ۱۵ شهریور) به تاخیر نیندازند.

۱۵ موکب از خراسان شمالی برای ارائه خدمات به زائران اربعین در مسیر پیاده روی مستقر شده است که از این تعداد ۱۲ موکب در عراق و سه موکب نیز در مرز خسروی مستقر و به زائران خدمات رسانی می کنند.

با تلاش های انجام شده ۱۷۰۰ گذرنامه فاقد اعتبار نیز تاکنون برای حضور در مراسم اربعین تمدید شده است.

انتهای پیام